NEWSLETTER

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach w naszej działalności, podaj swój mail.


E-mail: 
KATALOG KSIĄŻEK - wg autorów
• Jarosław Ziółkowski
   Szczęście jest w nas

JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI - ur. w 1979 r., studiował nauki przyrodnicze. Ukończył studia dzienne inżynierskie, magisterskie na Akademii Rolniczej w Szczecinie, na kierunku Ochrona Środowiska. Pasjonuje się gruntownym zgłębianiem tajemnic rzeczywistości, fascynują go równolegle różne dziedziny ezoteryczne. Zgłębia teozofię, studiował nauki Różokrzyżowców, nauki Buddyzmu, astrologię, numerologię, poszukując głębszego sensu życia, jak i astronomię, rozpoznając na niebie różne gwiazdozbiory, galaktyki, gwiazdy... Interesuje go również radiestezja, bioenergoterapia, wpływ myśli na otaczającą rzeczywistość. Już od dzieciństwa pasjonował się podróżami poza ciałem oraz życiem w innych wymiarach, na innych planetach. Praktykuje eksplorację różnych równoległych światów, kontakty z istotami (elfami natury, kosmosu, Plejadianami, Stwórcami Skrzydeł i innymi). Od wielu lat zgłębia filozofię Wingmakers, a muzyka Wingmakers jest dla niego jedną wielką inspiracją twórczą. Obecnie jest weganem, żyjącym w przyjaźni z przyrodą. Dużo podróżuje. Ze swoją partnerką zwiedził autostopem Szwecję, Norwegię, Skandynawskie Góry i Fiordy, Pireneje hiszpańskie i francuskie, Afrykę, góry Atlas. Fascynują go lasy, góry, dzika przyroda.

W 2005 r. Studio Astropsychologii wydało książkę Jarosława Ziółkowskiego "Szczęście jest w Nas", w której przedstawione zostały nasze myśli, przekonania, emocje mające wpływ na rzeczywistość. Jest twórcą strony internetowej www.cne.com.pl, na której ukazana została wizja Cywilizacji Nowej Ery. Założył klub "Błękitna Ziemia", poprzez który stara się tę wizję Cywilizacji Nowej Ery rozsiać po całej Ziemi. Zajmuję się tworzeniem i wydawaniem gazety "Cywilizacja Nowej Ery". Oprócz tego prowadzi warsztaty i zajęcia: esencje natury, Cwilizacja Nowej Ery, podróże poza ciałem, potęga energii światła.
Jego wielką fascynacją jest również fizyka i matematyka. Prowadzi korepetycje z tych przedmiotów oraz kółko astronomiczne w Gryfinie dla dzieci i młodzieży.WYSZUKIWARKA

Szukaj w tytułach i autorach.
TALIZMAN - WYSYŁKA
695 488 252
pn-pt w godz. 8-16


POLECAMY
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odżywianie24.pl

Polska Magiczna
www.polskamagiczna.studioastro.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Portal Psychotroniczny
www.psychotronika.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Wygrać z nerwicą
www.wygracznerwica.blogspot.com© 1992-2017 Studio Astropsychologii. Wszelkie prawa zastrzeżone.