NEWSLETTER

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach w naszej działalności, podaj swój mail.


E-mail: 
KATALOG KSIĄŻEK - wg autorów
• Barbara Angel Romanowska
   Muzykoterapia dogłębna - komórkowa

BARBARA ANGEL ROMANOWSKA - przyszła na świat 27 stycznia - tego samego dnia i miesiąca, co Wolfgang Amadeus Mozart, co już od samego początku zapowiadało drogę artystyczną i życie przepełnione muzyką. Od najmłodszych lat wykazywała indywidualny, niemal metafizyczny kontakt z muzyką oraz dźwiękiem, dzięki absolutnemu słuchowi. Edukację muzyczną rozpoczęła od gry na skrzypcach i fortepianie, a następnie kontynuowała ją w klasie altówki oraz śpiewu. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Katowicach wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na dwóch kierunkach: Kompozycja-Aranżacja oraz Wokalistyka. Jej zainteresowania od zawsze skupiały się na medycynie i niesieniu pomocy ludziom. W 2003 roku połączyła swą wiedzę muzyczną z pasją i opracowała własny program muzykoterapii dogłębnej - działanie częstotliwościami dźwięków na poziomie komórkowym. Zaledwie po trzech latach przyniosło to efekty, które przeszły jej najśmielsze oczekiwania.

Obecnie jako autor metody i uznany autorytet w dziedzinie leczenia dźwiękiem nieustannie otrzymuje zaproszenia z całego świata. Podróżuje, wykłada o wpływie dźwięku na człowieka, koncertuje z własnymi utworami Gospel, łącząc wszystko z niesieniem miłości i Słowa Bożego. Występuje głównie poza granicami kraju, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych,  jednak żywi głęboką nadzieję, że niebawem i Polska otworzy dla niej swoje drzwi. W 2005 roku ukończyła na Florydzie seminarium u Pastora Willarda Fullera i od tego czasu już nie tylko posługuje się dźwiękiem, ale także czerpie z daru Baptism of the Holy Spirit jeszcze bardziej pomagając ludziom. Twierdzi, że nie istnieje żadna większa siła ponad miłość Boga, który mieszka w ludzkich sercach, bez względu na kolor skóry czy przekonania religijne. I właśnie dzięki miłości do ludzi spotyka na swojej drodze tylko "dobre dusze" wnoszące w jej życie naukę. Czasem bolesną - jak mówi - jednak dziękuje za nią Bogu, gdyż "Cierpienie potrzebne jest po to, aby wyzwolić w człowieku miłość, ów bezinteresowny dar..." - powtarza za papieżem Janem Pawłem II, któremu zadedykowała utwór promujący nową anglojęzyczną płytę pt."God let me change the world" co w wersji polskiej utworu brzmi "Boże pozwól mi zmienić świat".

Jest autorem muzyki na wielu płytach oraz trzech własnych książek w języku polskim i tłumaczeniach:
- "Inny głos Barbary - Moc Boskiej Muzyki" z dołączonym CD z muzyką uzdrawiającą Ciało-Umysł i Ducha 2003 r. (II edycja 2006 r.)
- "Kamertony i muzykoterapia w leczeniu dźwiękiem" 2004 r.
- "Muzykoterapia dogłębna - komórkowa, czyli łatwe techniki leczenia Ciała-Umysłu-Ducha za pomocą dźwięku" wydana przez Studio Astropsychologii w 2006 roku.
Już niedługo ukaże się  też jej długo oczekiwany krążek z piosenkami Gospel dedykowany ludziom na całym świecie, o tytule utworu otwierającego płytę: "God let me change the world". Pseudonim Angel w podzięce nadali jej ludzie, często po tym jak zmieniło się ich życie dzięki spotkaniu z nią i wyleczeniu z ciężkich chorób. Bowiem największym marzeniem Barbary Angel jest, by muzyka, którą tworzy i wykonuje oraz słowo, które niesie, dotarły do każdego kto potrzebuje siły do uzdrowienia swojego życia, by zaznał on wreszcie prawdziwej radości, zdrowia i szczęścia połączonego z niesłabnącym uśmiechem na twarzy, by odnalazł w końcu drogę do domu, czyli do Boga.


WYSZUKIWARKA

Szukaj w tytułach i autorach.
TALIZMAN - WYSYŁKA
695 488 252
pn-pt w godz. 8-16


POLECAMY
Karty
www.karty.studioastro.pl

Zdrowe odżywianie
www.odżywianie24.pl

Polska Magiczna
www.polskamagiczna.studioastro.pl

Prawo Przyciągania
www.sekret.studioastro.pl

Portal Psychotroniczny
www.psychotronika.pl

Tania książka
www.taniucha.pl

Giełda książek
www.sprzedamksiazki.pl

Giełda podręczników
www.sprzedampodreczniki.pl

Wygrać z nerwicą
www.wygracznerwica.blogspot.com© 1992-2017 Studio Astropsychologii. Wszelkie prawa zastrzeżone.