Aplikacja Astro Kalendarz – Android

pobierz z Google Play

Astro Kalendarz to jedyna w swoim rodzaju aplikacja dająca podpowiedzi, dzięki którym efektywniej osiągniesz cele i życiowe sukcesy w oparciu o astrologię i właściwości gwiazd. Korzystając z niej, dostosujesz swoje działania do rytmu kosmosu i wciąż zmieniających się oddziaływań ciał niebieskich. Dzięki znajomości astrologii unikniesz nieprzyjemnych konsekwencji złych wyborów i będziesz cieszyć się szczęściem.

Astro Kalendarz wskaże Ci m.in., kiedy:

Aplikacja jest oparta na papierowym wydaniu AstroCalendarium ukazującym się od 20 lat w formie prognoz na dany rok. Profesjonalizm Astro Kalendarza gwarantuje osoba autorki, cenionego w kraju i za granicą astrologa, dr Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz, również doktora nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. W jej dorobku znajdują się m.in. niezwykle wiarygodne prognozy astrologiczne oraz fundamentalne podręczniki astrologiczne, w których przedstawiła aspekty praktycznego wykorzystania różnych działów astrologii.

Astro Kalendarz zawiera następujące funkcjonalności:

Z aplikacji mogą korzystać również osoby, dla których astrologia jest całkowicie obcą dziedziną. Astro Kalendarz w klarowny i zrozumiały sposób wyjaśnia wszystkie aspekty oddziaływania na siebie ciał niebieskich. Zainteresowani znajdą tu również dokładne objaśnienia, czym są koniunkcje, sekstyle, kwadratury, trygony i opozycje, potrzebne do interpretacji prognoz.
Jesteśmy przekonani, że aplikacja stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem na cały rok. I jak każdy dobry towarzysz, będzie służyła Ci pomocą w codziennym trudzie podejmowania różnorodnych decyzji. Od teraz przyszłość już nie będzie mieć przed Tobą żadnych tajemnic.

Aplikację Astro Kalendarz pobierzesz bezpłatnie ze Sklepu Google Play.

 

Wykorzystaj swój czas!

ZAPISZ SIĘ