reiki

Reiki kompletny kurs uzdrawiania
Reiki kompletny kurs uzdrawiania. Trzy stopnie wtajemniczenia

Reiki wprowadza do naszego życia harmonię ciała, umysłu i ducha. To oczyszczająca energia, która przepływa przez ludzki organizm. Mistrzowie Reiki, prezentują najskuteczniejsze techniki uzdrawiania. Dzięki nim poznasz sześćdziesiąt praktyk z każdego stopnia. Odzyskaj harmonię z Reiki.

Klucz uzdrawiania

Wielki Mistrz Reiki i specjalista od naturalnych metod uzdrawiania wyjaśnia kwestie kluczowe do uzdrowienia fizycznego i duchowego. Lepsze zdrowie i życie zagwarantują Ci między innymi sprawdzone przez Autora afirmacje zamieszczone na dołączonej płycie CD. Odnajdź klucz do zdrowia i spełnienia!

Miłość i przebaczenie
Miłość i przebaczenie odmienią Twoje życie

Miłość jest jak klisza fotograficzna – białe zarysy tworzą obraz rzeczywistości. Im więcej zdjęć wywołujemy, tym częściej korzystamy z naszych wspomnień, bo każde z nich jest wyposażone w pozytywną emocję. Książka Tadeusza Szewczyka to album Miłości… Wejdź w sferę intelektualnego uniesienia…

Energia Reiki i kamieni szlachetnych
Energia reiki i kamieni szlachetnych

Wierzysz w cuda? A w magiczną moc kamieni?
Nosząc kamień ochronny na sercu możesz ustrzec się niepotrzebnej choroby lub złego samopoczucia. Łącząc właściwości niektórych kamieni z układem dłoni na ciele podczas przekazywania energii miłości możesz spotęgować siłę działania Reiki z siłą kamieni.
Czasem myślisz, że to Ty wybierasz wszystko w życiu. Nie zawsze... tym razem to ta książka wybrała Ciebie!

ZAPISZ SIĘ