Podróż do sukcesu. Osobisty program sukcesu

Podróż do sukcesu. Osobisty program sukcesu

Pierwszy krok do sukcesu to systematyczna praca nad sobą!
Nie czekaj i rozpocznij ją już teraz – z kursem Jak wygrać i zadziwić świat – podróż do sukcesu!
Dzięki klarownym wskazówkom sukces jest na wyciągnięcie ręki!

  • ISBN: 978-83-7377-339-4;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;

Czy wiesz, co powinieneś robić, by osiągnąć sukces?

Jeśli pragniesz poprowadzić ścieżkę swojego życia wprost do sukcesu powinieneś to zrobić z książką Marka Zabiciela Podróż do sukcesu. Na tym ciekawym kursie skupisz się na samodoskonaleniu, dzięki któremu osiągniesz sukces.

I Ty również możesz kroczyć ścieżką doskonałości

Dzięki płynnym przejściom przez wszystkie dziedziny życia osiągniesz sukces, niezależnie od tego, co to słowo dla Ciebie oznacza. Kładąc nacisk na rozwój osobisty, duchowy, nie zapominając o istotnym elemencie, jakim jest Twoje zdrowie, Autor przeprowadzi Cię ścieżką ku doskonałości.. Praca nad sobą doprowadzi do osiągnięcia harmonii we wszystkich aspektach życia.

Cel: motywacja do pracy nad sobą

Kurs umotywuje do pracy już podczas czytania. Ćwiczenia, które prowadzą do samodoskonalenia będą dla Ciebie idealnym uzupełnieniem wskazówek danych przez autora. Jest to bardzo ważne, bo przecież pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu jest natychmiastowe rozpoczęcie pracy w tym kierunku. Jest to również sposób na to, aby lektura przyniosła widoczne efekty.

Zasady sukcesu teraz jeszcze łatwiej, niż myślisz!

W poszczególnych rozdziałach poznasz zasady, które przybliżą Cię do sukcesu. Ich uzupełnieniem są wypowiedzi ludzi, którzy osiągnęli sukces zarówno w sferze materialnej, jak i duchowej.

Teraz i Ty możesz osiągnąć sukces dzięki klarownym wskazówkom!

ZAPISZ SIĘ