samotność

Miejski mnich. Fuzja tradycyjnej mądrości Wschodu z rytmem życia Zachodu, czyli jak zatrzymać czas, osiągnąć sukces oraz odnaleźć szczęście i spokój
Miejski mnich. Fuzja tradycyjnej mądrości Wschodu z rytmem życia Zachodu, czyli jak zatrzymać czas, osiągnąć sukces oraz odnaleźć szczęście i spokój

Jak odnaleźć szczęście i uzyskać spokój ducha? Brak pozytywnej energii, ciągłe zmęczenie, problemy ze snem i brakiem pieniędzy To nie tylko Twój problem, ponieważ dotyczy on milionów Polaków. Autor książki proponuje niezawodny program na uzyskanie spokoju ducha, obejmujący proste rozwiązania i ćwiczenia. Rozluźnij się i odpręż każdego dnia za pomocą wieczornej medytacji, ćwiczeń rozciągających i rytuałów ułatwiających zasypianie. Dowiedz się, jak zastosować łatwe, codzienne techniki i bezpiecznie sobie radzić ze stresem czy nadwagą.

zraniona dusza
Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy

Zraniona dusza i złamane serce są jątrzącymi się ranami po doświadczeniu straty kogoś bliskiego. Możesz je zasklepić i uzdrowić dzięki temu wyjątkowemu poradnikowi. Stworzony przez dwa wielkie autorytety w dziedzinie uzdrawiania cierpiących dusz i serc, Louise L. Hay i Davida Kesslera, zawiera sprawdzony zestaw technik i afirmacji. Dzięki nim zmienisz swój umysł i uwolnisz się od negatywnych myśli i smutku. Odzyskasz też władzę nad własnymi emocjami. A miłość na nowo zagości w Twoim cierpiącemu sercu i przywróci spokój zranionej uszy.

Miłość po przejściach
Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

Czym jest miłość i jak ją pielęgnować? Odpowiedzi udziela Ci profesjonalna terapeutka o nieszablonowym podejściu. Jeśli skorzystasz z prostych technik i afirmacji zawartych w książce pozbędziesz się blokad i żalu do poprzedniego partnera. Co więcej, dowiesz się jak nie powtarzać błędów popełnionych w poprzednich relacjach. Dzięki czemu odbudujesz zaufanie w związku i zaczniesz czerpać prawdziwą satysfakcję z bycia razem. A dodatkowo, wykorzystując sprawdzone metody zawarte w książce wzniesiesz Twoje życie intymne na nowy poziom.

ZAPISZ SIĘ