Radykalna manifestacja marzeń – warsztaty

Data: 05.11.2018
Kategorie: wydarzenia

Możesz stworzyć takie życie, jakiego pragniesz, jeśli zaufasz że jesteś przyczyną, nie skutkiem i otworzysz się na myślenie o Wszechświecie, jako o źródle nieograniczonej obfitości

Warsztat adresowany jest do studentów i absolwentów Studium Psychologii Psychotronicznej oraz osób, które chcą wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.

Coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że życie nie jest czymś, co nam się przydarza, ale że to my sami je tworzymy. Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie prawa przyciągania; dzięki niemu możemy stworzyć taką rzeczywistość, jakiej pragniemy. Stąd też każdy z nas posiada wrodzoną moc manifestowania rzeczywistości za pomocą własnych myśli i przekonań.

Jednak, pomimo usilnych starań, często nie udaje się nam uzyskać oczekiwanych rezultatów, co rodzi frustrację i poczucie porażki.

Brak powodzenia w manifestowaniu wynika z dwóch podstawowych powodów:

Nasze wibracje są zbyt niskie, by dać nam moc niezbędną do świadomego stosowania prawa przyciągania, tak abyśmy mogli wykreować to, czego świadomie pragniemy. Przyciągamy raczej to czego chce nasza podświadomość, a co zazwyczaj nie pokrywa się z naszymi świadomymi intencjami. Podświadomość blokuje realizację naszych pragnień niskimi wibracjami w postaci podstawowych, negatywnych przekonań, lęków, poczucia winy, gniewu, urazy i innych form negatywnej energii. Nasze wibracje możemy podnieść wtedy poprzez zastosowanie Radykalnego Wybaczania.
Zmiana naszej świadomości nie dokonała się jeszcze na tyle głęboko, byśmy mogli zaufać, że gdy oddamy wszystko w ręce Ducha (nowy model myślenia), dostaniemy to, czego pragniemy. A gotowość do poddania się Duchowi to podstawa procesu manifestacji.

RADYKALNE WZMOCNIENIE JAKO TRANSFORMACJA – zachodzi na głębszym poziomie i doprowadza nas do punktu, w którym możemy zamanifestować wszystko, czego pragniemy, czyli zachodzi RADYKALNA MANIFESTACJA MARZEŃ.

WZMOCNIENIE = ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WŁASNEJ MOCY = WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA, czyli:

porzucenie dotychczasowego sposobu myślenia
zmianę systemu myślenia, wartości i przekonań
przyjęcie nowego modelu myślenia i postrzegania rzeczywistości, dzięki któremu możemy poczuć prawdziwą moc jako istoty duchowe, zdobywając duchowe doświadczenia w ludzkim świecie oraz w ciele fizycznym.

UWAGA !!! Podczas warsztatu będziemy praktycznie uczyć się manifestować swoje marzenia a także uzdrawiać swoje związki lub manifestować nowe. Dodatkowo też będziemy manifestować pieniądze i dobrobyt.

OSOBY, KTÓRE NIE UCZESTNICZYŁY W WARSZTATACH RADYKALNEGO WYBACZANIA ….BY MOGŁY UCZESTNICZYĆ W WARSZTATACH RADYKALNEJ MANIFESTACJI MARZEŃ, MUSZĄ POZNAĆ ISTOTĘ „RW” POPRZEZ KSIĄŻKĘ ” Radykalne Wybaczanie” Colina Tippinga
…warunek uczestniczenia w warsztatach RMM !!!

Termin dwudniowych warsztatów:

2 czerwca – sobota – 10.00 – 18.00
3 czerwca – niedziela – 10.00 – 15.00

Cena: 350 zł
Studenci i absolwenci Studium Psychologii Psychotronicznej
oraz uczestnicy kursu Totalnej Biologii: 300zł
Miejsce: Talizman
Zapisy: 85 654-78-35

Jeśli chcesz zostać trenerem Radykalnego Wybaczania metodą Colina Tippinga – weź udział w warsztatach:

– Radykalnego Wybaczania
– Radykalnego Samowybaczania
– Radykalnej Manifestacji Marzeń.

Jesienią planowany jest kurs, po ukończeniu którego zdobędziesz takie uprawnienia (udział w wymienionych kursach jest warunkiem uczestnictwa).

Prowadzący:

Romuald J. Kosznik

Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego w tym Radykalnego Wybaczania, konsultant Totalnej Biologii, mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku i w Bydgoszczy, naturoterapeuta.

Miejsce:

Sala konferencyjna – parter
Antoniuk Fabryczny 55 lok. 5
Białystok, Podlaskie Polska
Telefon:
(85) 6547835

Organizator:

Poradnia Terapii Naturalnych

ZAPISZ SIĘ