Astronumerologia dla każdego
  • ISBN: 978-83-7377-391-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 388;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  Magdalena Kuźmiuk
  0
  0

  Astrologia i numerologia – odkryj niezwykłe połączenie, znaki zodiaku i poznaj swój wiek duszy

  Astrolog i wróżka z wieloletnim doświadczeniem, znana ze swoich astrologicznych prognoz prezentowanych w radiu, telewizji, Autorka popularnych kart Desire – Irma Domagalska napisała książkę, w której połączyła dwie, uzupełniające się dziedziny: astrologię i numerologię. Tak powstała ta wyjątkowa publikacja – „Astronumerolgia”. Kompendium to wyczerpująco łączy wiedzę dwóch dyscyplin, stanowiąc publikację, do której zawsze chętnie wrócimy. To bardzo rzetelne, wnikliwe, ale napisane w bardzo prosty i przystępny sposób, opracowanie. Przedstawia znaki zodiaku i zawiera charakterystyki każdego z nich w połączeniu z każdą liczbą numerologiczną. Pozycja niezbędna, jako warsztat doradców zgłębiających tajniki ludzkich osobowości.

  Już dziś możesz poznać swoje cechy charakteru i odnaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania

  Ponieważ obie nauki (astrologia i numerologia) doskonale uzupełniają się, dzięki książce lepiej poznasz swoje cechy charakteru i ludzi, którzy Cię otaczają. Otrzymasz wiedzę na temat wszystkich znaków zodiaku, przyszłości, czy predyspozycji danej osoby. Poznasz horoskop numerologiczny i dowiesz się dlaczego jedne cechy są bardziej, a inne mniej wyraziste, dlaczego Twój brat jest bardzo niecierpliwy, a przyjaciółka pedantyczna. Otrzymasz wskazówkę jaki zawód będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie oraz jak dopasowanie znaków zodiaku pozytywnie wpływa na związek i sprawia dlaczego tak dobrze dogadujesz się ze swoim partnerem. Ponadto Autorka daje rady, jak wychowywać dzieci urodzone w danej kompilacji znaku zodiaku i liczby numerologicznej.

  Prosty sposób na trudne pytania

  Dzięki książce poznasz żywioły znaków zodiaku oraz zgodność astronumeorologiczną, czyli zgodność znaków zodiaku, która ma szczególne znaczenie przy wyborze partnera. Przynajmniej jeden dobrany znak już stwarza poczucie bliskości, a ideałem jest zbieżność obu znaków – astrologicznego i numerologicznego. Dodatkowo będziesz mógł rozszyfrować charakter każdego człowieka, pogłębić wiedzę na temat natury ludzkiej, wzajemnych relacjach partnerskich oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dotyczące teraźniejszości, a nawet przyszłości. Publikacja dla ludzi ciekawych świata, więc i dla Ciebie, Twój osobisty talizman życia.

  Astronumerologia. Nowy wymiar rzeczywistości

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ