Astronumerologia dla każdego

  • ISBN: 978-83-7377-391-2;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 388;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Katarzyna Masłowska
0
0

Astronumerologia – odkryj niezwykłe połączenie, znaki Zodiaku i swój wiek duszy

Astrolog i wróżka z wieloletnim doświadczeniem, znana ze swoich astrologicznych prognoz prezentowanych w radiu, telewizji, Autorka popularnych kart Desire – Irma Domagalska łączy w tej książce dwie, uzupełniające się dziedziny: astrologię i numerologię. Ta wyjątkowa publikacja z pewnością stanie się dla Ciebie kompendium wiedzy o znakach Zodiaku. Korzystanie z poradnika Astronumerologia dla każdego, na co dzień ułatwią Ci bardzo rzetelne, przejrzyście zaprezentowane i wnikliwe opisy Zwierzyńca Niebieskiego. Autorka przedstawia znaki Zodiaku i zawiera charakterystyki każdego z nich w połączeniu z każdą liczbą numerologiczną. Dzięki tej książce samodzielnie zgłębisz tajniki ludzkiej osobowości.

Poznaj cechy charakteru i odkryj tajniki swojej przyszłości

Ponieważ obie nauki (astrologia i numerologia) doskonale uzupełniają się. Dzięki tej książce lepiej poznasz swoje cechy charakteru i ludzi, którzy Cię otaczają. Otrzymasz wiedzę na temat wszystkich znaków Zodiaku, przyszłości, czy predyspozycji danej osoby. Poznasz horoskop numerologiczny i dowiesz się, dlaczego jedne cechy są bardziej, a inne mniej wyraziste. Odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego Twój brat jest bardzo niecierpliwy, a przyjaciółka pedantyczna. Otrzymasz wskazówkę, jaki zawód będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie oraz jak dopasowanie znaków Zodiaku pozytywnie wpływa na związek i sprawia, dlaczego tak dobrze dogadujesz się ze swoim partnerem. Ponadto, poznasz niezwykłe rady Autorki, które podpowiedzą Ci, jak wychowywać dzieci urodzone w danej kompilacji znaku Zodiaku i liczby numerologicznej.

Astronumerologia – prosty i skuteczny sposób na trudne pytania

Dzięki książce poznasz żywioły Zwierzyńca Niebieskiego oraz zgodność astronumeorologiczną, czyli zgodność znaków Zodiaku, która ma szczególne znaczenie przy wyborze partnera. Przynajmniej jeden dobrany znak już stwarza poczucie bliskości, a ideałem jest zbieżność obu znaków – astrologicznego i numerologicznego. Dodatkowo będziesz mógł rozszyfrować charakter każdego człowieka, pogłębić wiedzę na temat natury ludzkiej, wzajemnych relacjach partnerskich oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dotyczące teraźniejszości, a nawet przyszłości.

Astronumerologia – prosty i skuteczny sposób na poznanie przyszłości

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ