Kompletny przewodnik runiczny. Od magii po przepowiadanie przyszłości
  • ISBN: 978-83-7377-652-4;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 212;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Monika Muszyńska
0
0

Magia Run jak ją wykorzystać?

Magia Run pierwotnie była dostępna tylko nielicznym mędrcom i plemiennym uzdrowicielom. A wiedza o ich tworzeniu i umiejętność korzystania z niezwykłej mocy przekazywana była wyłącznie z ust do ust. Runy to proste symbole odzwierciedlające siły Natury. Te magiczne symbole były umieszczane na przedmiotach codziennego użytku, aby chronić, przynosić szczęście czy zapewnić dobrobyt. Książka, objaśnia znaczenie symboli i przedstawia sposoby na wykonanie własnych run. Następnie, przedstawia techniki przepowiadania przyszłości, odczytywania wróżby i tworzenia talizmanów. Opanowując te umiejętności, nauczysz się czerpać z mocy run i sił Natury. Dzięki temu skutecznie przejmiesz kontrolę nad własnym życiem.

Wiedza o Runach dostępna od zaraz

Teraz również Ty, możesz skorzystać z tej prastarej mądrości, dzięki doświadczonej wróżbiarce, zielarce i pisarce Lisie Peschel. Autorka, w tym kompletnym przewodniku, wyjaśnia na czym polega prorocza magia runiczna i wskazuje jak ją wykorzystać do przepowiadania przyszłości, zapewniania sobie ochrony i szczęścia. Od teraz każde Twoje działanie będzie przemyślane i skazane na sukces.

Jak stworzysz własne Runy?

Autorka wyjaśnia jak w prosty sposób stworzyć runy. Wykonując je z naturalnego materiału, drewna lub kamienia, przekazujesz im własną siłę i energię życiową. Służyć one będą odczytywaniu Twojej przyszłości, wróżeniu i innym osobistym celom. Następnie, wyjaśnia nazwy i znaczenia znaków runicznych oraz jak odczytywać wróżby. Autorka podkreśla, że runy nie przepowiadają przyszłości ale ujawniają informacje, które pozwolą podjąć odpowiednie kroki i działania by osiągnąć sukces. Aby ułatwić Ci naukę odczytywania run Lisa omawia kilka najpopularniejszych układów znaków runicznych.

Magia Run – stwórz ochronny talizman runiczny

Jako doświadczona wróżka, Autorka wyjaśnia Ci jak rytuał oczyszczania umysłu poprzez medytacje zwiększa siłę i wiarygodność odczytu wróżby runicznej. Dalej, przedstawia Ci metody wróżenia z run, poczynając od metody jednej runy, poprzez metodę trzech run oraz ostatecznie siedmiu. Co więcej, dowiesz się jak wykorzystać runy w magii dla szybszego osiągnięcia sukcesów czy ochrony. Nie tylko, pogłębisz wiedzę o amuletach, ale będziesz mógł stworzyć własny talizman runiczny. Korzystając z zapisów runicznych, wykonasz talizman dla ochrony, znalezienia miłości czy odniesienia sukcesu. Podczas fizycznego tworzenia run lub talizmanów, rzeźbienia lub malowania, ważny jest również rytuał mu towarzyszący. Autorka wyjaśnia jakie masz podjąć działania aby Twoje runy stworzone zostały z miłością i pietyzmem w harmonii umysłu i serca.

ZAPISZ SIĘ