Kompletny przewodnik runiczny. Od magii po przepowiadanie przyszłości
  • ISBN: 978-83-7377-652-4;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 212;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Jolanta Kondraciuk
0
0

Runy wokół nas

Runy to proste symbole wywodzące się ze świata Natury. Jeśli się dobrze rozejrzysz, znajdziesz je wszędzie – w gałęziach drzew, pęknięciach na chodniku, nawet w fakturze parkowej ławki. Im bardziej będziesz pozwalał im stać się częścią swojego codziennego życia, tym lepiej będziesz się czuł w ich towarzystwie i tym więcej powiedzą Ci one o swoim znaczeniu. Jeśli chcesz okiełznać ich niezwykłą moc, pomocna będzie ta książka.

Alfabet runiczny znany od prawieków

Pierwsze przykłady znaków fonetycznych reprezentujące język, jak i sam system runiczny był wykorzystywany już bardzo dawno prze plemiona nordyckie i germańskie w codziennych sprawach i religii. Utworzenie alfabetu runicznego wiązało się przede wszystkim z kontaktami handlowymi. Runy to również magiczny system piktogramów odpowiadający siłom Natury. Znaki runiczne służyły również do zapewnienia obfitych plonów, udanych polowań, uzdrawiania, otaczania opieką i wielu innych spraw, a ryte były na przedmiotach codziennego użytku, który miał chronić i przynosić szczęście.

Runa prawdę Ci powie…

Jej Autorka od wielu lat korzysta z alfabetu runicznego i magii runicznej do przepowiadania przyszłości i wróżenia. Praktykuje jako wróżka i zielarka oraz jest jedną z najpopularniejszych propagatorek praktycznego wykorzystania magii natury oraz symboliki run. Teraz dzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem. Niniejsza publikacja pomoże Ci odkryć proroczą moc run i ujawni, jak je wykorzystywać jako magiczne narzędzia poznawania przyszłości, zapewniania sobie ochrony i szczęścia. Od teraz każde Twoje działanie będzie przemyślane i po prostu skazane na sukces.

Poznaj ich ukrytą moc i zastosowanie

W książce znajdziesz pełen opis dwudziestu czterech run Futharku Starszego oraz pustej runy. Autorka wyjaśnia różnice między runami łączonymi, a zapisem runicznym. Szczegółowo, a zarazem zrozumiale, objaśnia cztery rozmieszczenia run i ich szczegółową interpretację, w tym znaczenie pozycji odwróconej. Instruuje, jak rzeźbić runy i tworzyć z nich praktyczne talizmany. Ukazuje, jak korzystać z układów runicznych i odczytywać ich symbolikę. Będziesz stymulował swoją podświadomość i dokonywał osobistej interpretacji run. Medytacja nad każdym znakiem runicznym dodatkowo wzmocni ich przekaz. Dzięki publikacji poznasz również znaczenie tych znaków w magii runicznej i związane z tym ich zastosowania.

Runy – źródło naturalnej mądrości!

ZAPISZ SIĘ