Nowy szamanizm

  Poznaj prawdę i wykorzystaj ją do polepszenia życia swojej rodziny. Choroby, ból i strach już nie muszą stale gościć w naszych domach. Wyproś je za drzwi, po czym starannie przekręć klucz w zamku. I to wszystko dzięki jednej książce!

  • ISBN: 978-83-7377-292-2;
  • Cena katalogowa: 28.90 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Nr wydania: I;

  Kim jest współczesny szaman?

  Wojciech Jóźwiak, doświadczony astrolog, tarocista oraz instruktor kursów i warsztatów szamanistycznych wprowadzi Cię w świat współczesnego polskiego szamanizmu. Dzięki tej publikacji nie tylko dowiesz się czym on jest i jak wygląda, autor zabierze Cię również w podróż do czasów pradawnych Słowian i pokaże jaki wpływ mieli na jego obecne oblicze.

  Szaman w epoce New Age

  Z czym kojarzy się nam słowo „szaman”? Większość osób odpowiedziałaby zapewne, że z południowoamerykańskim bądź afrykańskim czarownikiem odzianym w przepaskę biodrową i kryjącym twarz za groźnie wyglądającą maską. Czy tak właśnie wyglądają wszyscy szamanie? Czy szaman musi budzić grozę swoim wyglądem i zachowaniem? To, że nie mijamy takich osobników zmierzając do pracy, szkoły bądź sklepu, nie oznacza, że szamanizmu w Polsce nie ma. On nie tylko istnieje, ale w dodatku jest wszechobecny. Autor udowadnia, że jest nim przesiąknięte życie każdego z nas. Jednocześnie ukazuje nam prawdziwe, uniwersalne oblicze szamanizmu, pozbawione otoczki wykreowanej przez liczne filmy czy powieści grozy. Czy szamanizm to tylko uzdrawianie, magia, tajemnicze rytuały oraz amulety i talizmany?

  Skorzystaj z czystej energii

  Prawdziwy szamanizm to czysta energia, która określa wartość naszego życia i w konsekwencji wpływa na nasze samopoczucie i stopień osiąganej satysfakcji. Wojciech Jóźwiak stara się otworzyć oczy swoim czytelnikom. Próbuje wyrwać nas z technologicznej klatki, którą sami wokół siebie budujemy. „Nowy szamanizm” to nie tylko wiedza teoretyczna, która wzbogaca nas intelektualnie. Przede wszystkim odkryjemy tu wiele cennych rad jak pobierać energię, którą obdarzyła nas natura. Dowiemy się, w jaki sposób możemy polepszyć stan swego zmęczonego ciała, jak i nękanego codziennymi troskami umysłu. Jak żyć w zgodzie z naturą i czerpać z niej energię? Autor odpowie nam również na pytania czym jest liminalność oraz neoetnologia.

  Daj się ponieść współczesnej magii!

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ