Twoje wewnętrzne światło. Odkryj siebie, zmień życie i świat

Porady Autorki pozwoliły już tysiącom osób zrozumieć własne potrzeby i wejść na drogę ku spełnieniu. Ujawnia ona, że każdy z nas nosi w sobie światło, które w codziennym życiu tłumimy, czyniąc siebie samych nieszczęśliwymi. Czas coś z tym zrobić i diametralnie zmodyfikować swoją codzienność. Masz już wszystko, czego potrzebujesz!

  • ISBN: 978-83-7377-786-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 368;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

Jak zmienić swoje życie na lepsze?

Współcześni ludzie są bardzo dopieszczani wszelkimi gadżetami i udogodnieniami życia codziennego. Zmywarka, wysokiej klasy telefon komórkowy czy laptop nie są już znamionami luksusu. To samo dotyczy dodatkowych zajęć. Praktycznie każdy może sobie pozwolić na ćwiczenia jogi, kurs tańca czy zgłębianie pasji, jakiekolwiek by one nie były. Jak to możliwe, że w tym świecie jesteśmy jednocześnie coraz bardziej nieszczęśliwi i jak tę tendencję odwrócić? Odpowiedzi na te pytania udziela Autorka, która jest jednym z najbardziej znanych współczesnych doradców rozwoju osobistego. Pomoże Ci odkryć siebie na nowo i zmieni myślenie.

Jak odczytać przekazy od Wszechświata?

Autorka doświadczyła pierwszego przebudzenia jako nastolatka, jednak nie mając nikogo, kto by ją poprowadził, ignorowała wołania swojej duszy i przyciemniała swoje wewnętrzne światło, by dopasować się do innych. Następnie, tuż po jej trzydziestych urodzinach, życie, które tak świadomie stworzyła, zaczęło się rozpadać. Wyglądało to tak, jakby Wszechświat wyłączył wszystkie światła, a zatem nie miała innego wyboru jak tylko na nowo odkryć swoje wewnętrzne światło. W tej książce dzieli się swoją podróżą oraz praktycznymi narzędziami, pomocnymi w nawiązaniu ponownej łączności z istotą swojego istnienia oraz otrzymywaniu channelingowych przekazów od Wszechświata. Kiedy już na nowo odkryjesz to, co na poziomie duszy już wiesz, możesz zaoferować światu coś, co tylko Ty możesz dać.

Odnajdź moc swojego prawdziwego „ja”

Autorka ujawnia, że każdy z nas nosi w sobie światło, które rozwija się wyłącznie wtedy, gdy działamy w zgodzie z celem naszej duszy. Zadania dla duszy, podobnie jak i swoich rodziców, wybraliśmy sobie jeszcze przed narodzinami w obecnym ciele. Teraz pozostaje je tylko zrozumieć i odnaleźć moc swojego autentycznego „ja”. W ten sposób nie tylko rozbłyśniesz swoim naturalnym światłem, ale i dostrzeżesz je u innych. Nauczysz się pozytywnego myślenia i wreszcie zrozumiesz co oznacza bycie szczęśliwym.

Działaj zgodnie ze swoją duszą

Dzięki tej książce dowiesz się, dlaczego nie warto dopasowywać się do innych. Nauczysz się wybierać wyłącznie to, co pozytywne dla Ciebie i nawiązywać kontakt ze swoimi duchowymi przewodnikami. Dowiesz się, jak korzystać z tablicy wibracyjnej i ołtarza. Przede wszystkim jednak uwolnisz się spod władzy ego i zaczniesz działać w zgodzie ze swoją duszą. A to jest gwarancja osiągnięcia szczęścia w życiu.

Odkryj swoją moc!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ