Radykalna miłość do siebie. Jak pokochać siebie i spełnić marzenia
  • ISBN: 978-83-7377-787-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

Od autodestrukcji do miłości do samej siebie

Czy czujesz, że zasługujesz na lepsze życie, ale kompletnie nie masz pojęcia, jak to osiągnąć? Negatywne myśli Cie przytłaczają i odbija się to na Twoim zdrowiu i samopoczuciu? Nie jesteś w tym osamotniona. Bestsellerowa pisarka i mówczyni, Gala Darling, latami wykonywała różnego rodzaju ćwiczenia, zmagając się z depresją, samotnością i zaburzeniami odżywiania. Wiodła egzystencję pełną chaosu i nieszczęść tylko dlatego, że nie znała sposobu na stworzenie życia o jakim marzyła. W tej publikacji opowiada o zawróceniu z drogi autodestrukcji ku miłości do samej siebie i pokazuje, w jaki sposób Ty również możesz to zrobić.

Twoje zdanie i dobre samopoczucie jest najważniejsze

Przestań na zapas zamartwiać się, co powiedzą inni, jak zareagują na Twoje zachowanie czy słowa. To właśnie takie ograniczenia i negatywne myśli nie pozwalają ruszyć Ci z miejsca i z góry skazują na porażkę. Zamykasz się w sobie i coraz bardziej utwierdzasz się w przekonaniu, że jesteś do niczego. Pora to zmienić! Myśl pozytywnie w każdej sytuacji. Dotychczas wybierałaś ciemne ubrania? Wprowadź więcej kolorów do swojej garderoby. Preferowałaś długie i proste włosy? Odśwież trochę fryzurę, skróć włosy, lekko pokręć. Miej swoje zdanie i nie bój się go wyrażać. Nie musisz być od razu duszą towarzystwa, ale pokaż innym, że jesteś interesująca. To tylko przykładowe zmiany, które pozwolą zaakcentować Twoja wyjątkową osobowość.

Odkryj swoje wewnętrzne piękno

Dzięki tej lekturze zrozumiesz, co tak właściwie sprawia, że jesteś taka wspaniała. Odkryjesz się na nowo i zapoznasz z całym zestawem narzędzi i technik, które pomogą Ci manifestować życie pełne magii i spełnienia. Książka zawiera ciekawe, kreatywne zadania do wykonania i zabawne ilustracje, dzięki którym zakochasz się w sobie do szaleństwa. Pokochasz także innych i uczynisz swój świat bardziej kolorowym i magicznym, jedynie poprzez zmianę stylu, wyrażanie siebie i manifestowanie miłości.

Słuchaj, co podpowiada Ci serce i bądź szczęśliwa

Wreszcie nauczysz się bezwarunkowej miłości do siebie. Gdy to zrobisz, zrozumiesz, że życia i Ciebie nic nie ogranicza. Możesz zrobić wszystko, co zechcesz, a wszelkie ograniczenie są tylko w Twojej głowie. Otwórz się na zmiany i wyeksponuj swoje atuty! To będzie czas, w którym odrzucisz oczekiwania otoczenia i zaczniesz robić to, co podpowiada Ci serce. Rozpoczniesz realizację swoich marzeń. Zaskoczysz bliskich stylem ubierania się, który wyrazi Twój charakter i odmieni nastawienie do otoczenia. Oczarujesz wszystkich wokół osobistym czarem i wdziękiem. Będziesz zdziwiona i zachwycona tym, jak piękne może być Twoje życie.

Zacznij świętować każdy dzień!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ