Rosyjski leksykon zdrowia. Ludowe metody przywracania równowagi duszy i ciała
  • ISBN: 978-83-7377-782-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 292;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Zioła lecznicze i medycyna ludowa pomogą Ci szybko wrócić do zdrowia!

Wywar z pokrzywy sposobem na alergie? Świeżo wyciśnięty sok z dyni poprawiający depresyjny nastrój? A może kasza manna wspomagająca leczenie osteoporozy? Zioła lecznicze i medycyna ludowa okazują się pomocne w leczeniu wielu powszechnych chorób i dolegliwości. Dlatego coraz częściej po nie sięgamy, zwłaszcza w sytuacji, gdy nowoczesna medycyna nie rozwiązuje wszystkich problemów. A przecież nasi przodkowi potrafili sobie z nimi doskonale radzić. Warto więc wrócić do korzeni i skorzystać z dobrodziejstw medycyny naturalnej.

Dzięki tej książce odkryjesz zapomniane sekrety medycyny ludowej i terapii naturalnych. Nauczysz się wykorzystywać zioła lecznicze do radzenia sobie z powszechnymi dolegliwościami ciała i ducha. Poznasz skuteczne i bezpieczne sposoby, które uwolnią Cię od problemów skórnych, chorób układu oddechowego, kłopotów z krążeniem czy uciążliwych bólów. Będziesz wiedział, jak – dzięki terapiom naturalnym – pokonać osłabienie związane ze starzeniem się i zapewnić organizmowi harmonię energetyczną. Zresztą lista korzyści wynikających ze stosowania medycyny naturalnej jest znacznie dłuższa. Czytając tę książkę, poznasz je wszystkie.

Dowiedz się, jak wykorzystać zioła lecznicze w procesie samouzdrawiania

Autor przybliża wiedzę, którą gromadziły kolejne pokolenia jego przodków. Czerpał ją bezpośrednio od swojej babci, która przez dziesięciolecia zajmowała się uzdrawianiem, stosując zioła lecznicze. Teraz wykorzystuje medycynę naturalną w swojej pracy terapeutycznej. Cała bezcenna mądrość przodków zawarta w niniejszej książce została przedstawiona w postaci alfabetycznych haseł. Dzięki temu powstał praktyczny i łatwy w użyciu poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie stosować terapie naturalne, by odzyskać zdrowie. Prosty układ i czytelne wskazówki sprawiają, że bez trudu i szybko znajdziesz rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych.

Sięgnij po proste, bezpieczne i skuteczne terapie naturalne

Dzięki tej książce dowiesz się, jak terapie naturalne pomogą Ci wzmocnić odporność i poprawić zdrowie, eliminując powszechne choroby i dolegliwości fizyczne. Jednocześnie poznasz zioła lecznicze, które uwolnią Cię z sideł nałogu, pozwolą pozbyć się złogów czy przywrócą harmonię energetyczną Twojemu ciału. Dodatkowo wyciągniesz wnioski z nękających Cię schorzeń oraz oczyścisz własną karmę. Usuniesz tkwiące wewnętrzne blokady, zharmonizujesz czakry i nauczysz się pracować z aniołami poszczególnych znaków zodiaku. To nie wszystko. Dowiesz się także, jak bezboleśnie zakończyć związek i zyskasz większą kontrolę nad własnymi finansami. A wszystko to dzięki medycynie ludowej, która zapewni Ci zdrowie, energię życiową na co dzień, siłę do radzenia sobie z problemami oraz szczęście w życiu.

Zioła lecznicze – poznaj ich uzdrawiającą moc!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ