Reinkarnacja i hipnoza w terapii. Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości
  • ISBN: 978-83-7377-360-8;
  • Cena katalogowa: 49.80 zł;
  • Ilość stron: 392;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  Mariusz Golak
  0
  0

  Praktyczne rozwiązanie codziennych dolegliwości

  Wielu z nas cierpi w mniejszym lub większym stopniu na jakieś dolegliwości lub choroby. Często kosztowne terapie i poszukiwanie specjalistów wykańczają nas finansowo i psychicznie, przez co czujemy się już zupełnie przegrani w walce z chorobami. Szukamy złotego środka, ale wszystko zawodzi nasze oczekiwania i nie daje pożądanego efektu. Jak możesz wygrać z depresją, otyłością lub bulimią? Jak pozbyć się nerwic, stresu oraz wyzwolić się z nałogów? Próbowałeś już różnych sposobów i żaden nie przyniósł oczekiwanych efektów? Jeśli chcesz poznać niezawodne sposoby na powyższe problemy, skorzystaj z pomocy zawartej w tej książce, a Twoje życie zmieni się diametralnie.

  Cudowne efekty działania hipnozy

  Odpowiedzią na te i wiele innych problemów jest bowiem hipnoza. Jest ona nie tylko odpowiedzią, ale jednocześnie jest w stanie przynieść Ci ulgę. Aby mieć gwarancję skutecznej terapii konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalistów o uznanej renomie i dużym doświadczeniu. Poznaj człowieka, którego wiedza jest równie potężna, jak silny jest jego kręgosłup moralny i chęć pomagania ludziom. Poznaj doktora Andrzeja Kaczorowskiego. Poznaj jego pacjentów. Poznaj cudowne efekty terapii przez niego stosowanych. Poznaj to wszystko, zastosuj i oswobodź się z więzów, które nie pozwalają Ci z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o hipnozie

  Sięgnij zatem po tę długo oczekiwaną książkę będącą zwieńczeniem dzieła rozpoczętego w „Reinkarnacji w hipnozie” i kontynuowanego w „Reinkarnacji w hipnoterapii”. Dzięki niej dowiesz się czym jest hipnoza i na czym polega, jakie zdumiewające efekty można osiągnąć oraz na jakie dolegliwości jest pomocna. Sam doświadczysz, jak skuteczne jest leczenie hipnozą. Pozbędziesz się dolegliwości, chorób i uzależnień, z którym do tej pory bezskutecznie walczyłeś. Osiągniesz długo wyczekiwany sukces i zamierzony cel. Ta książka jest wspaniałym podsumowaniem wiedzy człowieka na temat hipnozy i powinna zagościć w każdej domowej biblioteczce.

  Przeżyj podróż w poprzednie wcielenia.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ