Reinkarnacja i hipnoza w terapii. Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

  • ISBN: 978-83-7377-360-8;
  • Cena katalogowa: 49.80 zł;
  • Ilość stron: 392;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Katarzyna Masłowska
0
0

Reinkarnacja i hipnoza jako skuteczna metoda leczenia

Hipnoza od zawsze była wykorzystywana jako metoda leczenia ciała i duszy. W historii stosowali ją głównie wtajemniczeni, czyli kapłani, szamani czy znachorzy. Klasyczna medycyna i nowoczesna psychoterapia czerpie obecnie pełnymi garściami z jej nieograniczonych możliwości. Z pewnością, dzięki tej książce dowiesz się, że każdy człowiek dysponuje nieograniczonym potencjałem, który znajduje się w jego wnętrzu – mózgu i podświadomości. A reinkarnacja i hipnoza w terapii jest niczym innym, jak metodą dotarcia do tych zasobów. Budzi ona niewykorzystane siły i dzięki temu tworzy nowe perspektywy. Na podstawie hipnozy rozwinięto wiele technik psychoterapeutycznych, ćwiczeń relaksacyjnych oraz różnorodnych metod terapii, które skutecznie i efektywnie wykorzystywane są w codziennej praktyce psychologów i lekarzy. Ta książka stanowi trzecią część trylogii o reinkarnacji. Jako materiał do jej stworzenia posłużyły relacje z przebiegu seansów hipnotycznych na żywo z pacjentami, z którymi Autor pracował podczas swojej praktyki terapeutycznej.

Reinkarnacja i hipnoza – poznaj praktyczne sposoby na codzienne dolegliwości

Wielu z nas cierpi w mniejszym lub większym stopniu na jakieś dolegliwości lub choroby. Często kosztowne terapie i poszukiwanie specjalistów wykańczają nas finansowo i psychicznie, przez co czujemy się już zupełnie przegrani w walce z chorobami. Szukamy złotego środka, ale wszystko zawodzi nasze oczekiwania i nie daje pożądanego efektu. Jak możesz wygrać z depresją, otyłością lub bulimią? Jak pozbyć się nerwic, stresu oraz wyzwolić się z nałogów? Próbowałeś już różnych sposobów i żaden nie przyniósł oczekiwanych efektów? Dzięki informacjom zawartym w tej książce z pewnością poznasz niezawodne sposoby na powyższe problemy. Reinkarnacja i hipnoza pozwoli Ci pokonać ból i rozprawić się chorobami. Andrzej Kaczorowski – wybitny hipnotyzer, hipnolog i hipnoterapeutą – przekona cię o skuteczności reinkarnacji i hipnozy w terapii wielu zaburzeń. Będzie ona w stanie przynieść Ci ulgę. Aby mieć gwarancję skutecznej terapii konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalistów o uznanej renomie i dużym doświadczeniu.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o reinkarnacji i hipnozie

Dzięki temu bardzo rozbudowanemu poradnikowi dowiesz się, czym jest hipnoza i na czym polega. Autor w czytelny sposób prezentuje, jakie zdumiewające efekty można osiągnąć za pomocą tej metody terapeutycznej. Liczne przykłady skutecznych terapii jego pacjentów są dowodem na to, w jak wielu dolegliwościach może ona być stosowana. Sam doświadczysz, jak skuteczne jest leczenie hipnozą. Pozbędziesz się dolegliwości, chorób i uzależnień, z którym do tej pory bezskutecznie walczyłeś. Osiągniesz długo wyczekiwany sukces i zamierzony cel.

Reinkarnacja i hipnoza w terapii pomogą na Twoje problemy, ból i choroby

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ