Uzdrawianie komórkowe. Odkryj prawdziwą naturę choroby i odzyskaj zdrowie

  • ISBN: 978-83-7377-748-4;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 236;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Katarzyna Masłowska
0
0

Odżywianie i uzdrawianie komórkowe – skutecznie zadbaj o swoje zdrowie

To, jak i o czym myślisz, ma ogromny wpływ na rzeczywistość, a tym bardziej na Twoje komórki, ciało i zdrowie. Wielu ludzi cierpi na choroby przewlekłe i nie może wyzdrowieć. Dzieje się tak głównie dlatego, że cały czas skupiamy się na objawach, a nie przyczynach powstania dolegliwości. Dzięki temu poradnikowi i zaprezentowanym w nim naturalnym terapiom i alternatywnym metodom leczenia, przekonasz się, jak istotne jest odżywianie i uzdrawianie komórkowe.

Poznaj przyczyny choroby i dolegliwości

Autorka, Barbara Wren na przestrzeni ostatnich 35 lat poszukiwała odpowiedzi na pytanie, kim naprawdę jesteśmy i jak działa nasz organizm. Opracowała techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowe podejście do zdrowego odżywiania i zdrowych diet. W tej książce udowadnia, że kontakt z własną, wewnętrzną mądrością stanowi jedyną prawdziwą drogę do osiągnięcia zdrowia, szczęścia i równowagi w życiu. Podkreśla znaczenie wody dla organizmu oraz metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Odsłania też prawdziwą naturę i cel chorób. Dowiesz się skąd i dlaczego one się pojawiają oraz jak się od nich uwolnić.

Poznaj i zastosuj trzy etapy uzdrawiania

Komórki ludzkiego organizmu, aby sprawienie funkcjonować, muszą mieć zapewnione codziennie właściwe odżywianie. Wzrost, regeneracja i sprawne działanie każdego z naszych narządów, zależy w dużym stopniu od właściwego nawodnienia komórek, utrzymania prawidłowego pH i zachowania równowagi hormonalnej. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, w jaki sposób, stosując naturalne metody, czuć się i wyglądać coraz lepiej. Zawarte w nim wskazówki pomogą Ci skutecznie bronić się przed chorobami. Uzdrawianie komórkowe sprawi, że Twoje ciało z dnia na dzień będzie zdrowsze i silniejsze. Samodzielnie zadbasz o odnowę biologiczną swego organizmu. Stałe, właściwe odżywianie i bieżące oczyszczanie z toksyn i ubocznych produktów przemiany materii sprawi także, że procesy starzenia będą u Ciebie przebiegały powoli.

Połącz się ze swoją wewnętrzną mądrością i poczuj się lepiej

Dzięki zastosowaniu, opracowanych przez Autorkę trzech etapów kuracji będziesz mógł całkowicie przywrócić dobre zdrowie i samopoczucie. Poznasz też metody oczyszczania organów wewnętrznych, takie jak lewatywy, kolonoterapię, clysmatics czy urynoterapię. Niewątpliwie dowiesz się też, jakie są sposoby przywrócenia równowagi hormonalnej i pH organizmu. Nauczysz się otwierać ścieżki energetyczne wewnątrz ciała, abyś mógł połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością oraz poznasz jak niezwykle ważne jest odżywianie dla zdrowia.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– zrozumiesz prawdziwe przyczyny powstawania chorób, bólu i stanów zapalnych,
– oczyścisz organizm wykorzystując naturalne metody,
– przywrócisz energię w każdej komórce,
– zapewnisz odżywianie organizmów i ułożysz odpowiednią dietę komórkową, która pobudzi procesy regeneracyjne w ciele,
– odzyskasz równowagę hormonalną i pH w organizmie,
– wykorzystasz potęgę umysłu, aby kierować swoim życiem i zdrowiem.

Otwórz swój umysł i zacznij funkcjonować w rytmie Wszechświata

Niezależnie od rodzaju choroby, masz w sobie potencjał, aby się uzdrowić. Metoda odbudowy komórkowej sprawi, że ciało będzie pełne energii, połączy się z Wszechświatem i zacznie funkcjonować w jego rytmie. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych zdolności, wystarczy tylko otwarty umysł. Dzięki tej książce zrozumiesz też, jak powrócić do równowagi. Będziesz wiedział, jak się połączyć ze swoimi komórkami, przebudzić je, prawidłowo odżywiać i uzdrowić. Autorka wręczy ci do ręki narzędzia, za pomocą których pokonasz ból i choroby.

Uzdrawianie kosmówkowe – najkrótsza droga do pokonania choroby!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ