David Wells

https://www.davidwells.co.uk/

David Wells – to znakomity astrolog, terapeuta przeszłych wcieleń, pisarz, nauczyciel i prezenter, którego wyjątkowe poczucie humoru i energiczna osobowość urzeka publiczność na całym świecie. Dzięki obecności w programach telewizyjnych, takich jak: Your Stars, Jane Goldman Investigates, Big Brother, Fame Academy, RI:SE, GMTV, Heaven on Earth i Most Haunted, zdobył sławę wśród wielbicieli zjawisk paranormalnych. Pisze także artykuły dla NOW i Fame and Fortune oraz jest astrologiem szkockiego dziennika Daily Record i magazynu Spirit and Destiny.

Dlaczego kabała?

David urodził się w Szkocji, w mieście Kelloholm. Przełomowym momentem jego życia był rok 1992, gdy trafił do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc. Pamięta jak przechadzał się szpitalnymi korytarzami ze świadomością, że jego ciało fizyczne leży w łóżku na oddziale. To doświadczenie zainspirowało go do badań nad ścieżkami Drzewa Życia i Kabały.

Życiowa misja

Rozpoczął od nauki astrologii by ugruntować swoje zdolności i szukał sposobów na odkrycie wiedzy o sobie samym i wypełnienie życiowej misji poprzez Kabałę. Droga od managera cateringu do nauczyciela duchowego była długa. W jej trakcie David odkrył wiele osobistych zalet i stawił czoła wielu wyzwaniom. Teraz stara się pomagać innym unikać popełnionych przez siebie błędów i celebrować własną wyjątkowość.

ZAPISZ SIĘ