O wydawnictwie

Wydawnictwo Studio Astropsychologii powstało w 1992 roku i jest jednym z największych i najstarszych wydawnictw rozwijających nurt praktycznej wiedzy z pogranicza nauki. Publikujemy najnowsze osiągnięcia światowej myśli z obszarów psychotroniki, parapsychologii, paranauki, ezoteryki, radiestezji i zdrowego życia. W dotychczasowym dorobku mamy już ponad 1200 publikacji zarówno autorów polskich, jak i największych autorytetów światowych. Od lat jesteśmy odnotowywani w rankingu 100 największych polskich wydawnictw prowadzonym corocznie przez Rzeczpospolitą.
Rozwijając zainteresowania naszej nowej grupy odbiorców parę lat temu założyliśmy drugie wydawnictwo poświęcone już nie duchowi i umysłowi, jak Studio Astropsychologii, ale ciału – Wydawnictwo Vital. Oba wydawnictwa wnoszą do życia każdego człowieka wartości bez których nie byłoby ono tak doskonałe, radosne i szczęśliwe.
Zapraszam Państwa do uważnego zapoznania się z różnorodną ofertą publikacji. Każdą z nich niezwykle troskliwie dobieraliśmy w przeświadczeniu, że jest najbardziej rzetelnym i sprawdzonym kompendium wiedzy na dany temat. Mam nadzieję, że znajdą w nich Państwo wyczerpujące odpowiedzi na aktualne, najważniejsze w życiu pytania. I dzięki temu osiągną …jeszcze lepsze jutro.

Janusz Nawrocki
Założyciel i Dyrektor wydawnictwa

Czytaj więcej »

ZAPISZ SIĘ