Oferty pracy

Interesujesz się ezoteryką lub szeroko pojętym rozwojem duchowym? Jesteś pasjonatem astrologii i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wróżenia, stawiania horoskopu i rozkładu Tarota? A może pragniesz pogłębić swoją dotyczącą holistycznego uzdrawiania, czakr, jogi i medytacji? Jeśli do tego posiadasz zdolność pisania tekstów, kreatywnego myślenia i jesteś dobrze zorganizowany, dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy pracę na różnych stanowiskach, z których wybierzesz odpowiednie dla siebie. To praca w dynamicznym, stale rozwijającym się zespole, miłej atmosferze i stałych godzinach pracy. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami wydawniczymi światowych ekspertów oraz polskich autorytetów i certyfikowanych doradców, nie zwlekaj!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i jednym z najstarszych wydawnictw działających w kraju. Zaufało nam już wielu i ciągle zyskujemy grono nowych czytelników. Nasze publikacje cieszą się dużym uznaniem wśród kręgów osób zainteresowanych wiedzą z dziedzin takich jak ezoteryka, parapsychologia, jasnowidzenie, uzdrawianie duchowe, homeopatia czy akupunktura.

Śledź nasze oferty pracy i nie przegap swojej szansy!

Wydawnictwo Studio Astropsychologii dynamicznie rozwijające się od 27 lat tworzy zespół życzliwych ludzi. Wydawnictwo z uznaną renomą w branży. Od wielu lat wg rankingu Rzeczpospolitej znajduje się w pierwszej setce największych wydawnictw w Polsce. Wprowadzamy na nasz rynek najlepsze pozycje książkowe z całego świata. Wybrane publikacje wydajemy również pod marką Studio Astropsychologii.

Tworzymy przyjazną atmosferę rozwoju zawodowego w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu całego zespołu.
Nasze strony internetowe to m.in. wydawnictwovital.pl, studioastro.pl, psychotronika.pl. Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć?

Obecnie podejmiemy stałą współpracę z:

– tłumaczem języka angielskiego
– tłumaczem języka niemieckiego
– tłumaczem języka rosyjskiego

Wymagania:
– wykształcenie wyższe
– doświadczenie w tłumaczeniach w przynajmniej jednej z dziedzin: medycyna, farmacja, biologia, chemia, ochrona środowiska, parapsychologia, ezoteryka, rozwój duchowy
– doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny
Zapewniamy:
– stałą współpracę przy tłumaczeniach
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia
– umowę zlecenie lub o dzieło

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@studioastro.pl

ZAPISZ SIĘ