Oferty pracy

Interesujesz się ezoteryką lub szeroko pojętym rozwojem duchowym? Jesteś pasjonatem astrologii i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wróżenia, stawiania horoskopu i rozkładu Tarota? A może pragniesz pogłębić swoją dotyczącą holistycznego uzdrawiania, czakr, jogi i medytacji? Jeśli do tego posiadasz zdolność pisania tekstów, kreatywnego myślenia i jesteś dobrze zorganizowany, dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy pracę na różnych stanowiskach, z których wybierzesz odpowiednie dla siebie. To praca w dynamicznym, stale rozwijającym się zespole, miłej atmosferze i stałych godzinach pracy. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami wydawniczymi światowych ekspertów oraz polskich autorytetów i certyfikowanych doradców, nie zwlekaj!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i jednym z najstarszych wydawnictw działających w kraju. Zaufało nam już wielu i ciągle zyskujemy grono nowych czytelników. Nasze publikacje cieszą się dużym uznaniem wśród kręgów osób zainteresowanych wiedzą z dziedzin takich jak ezoteryka, parapsychologia, jasnowidzenie, uzdrawianie duchowe, homeopatia czy akupunktura.

Śledź nasze oferty pracy i nie przegap swojej szansy!

Wydawnictwo Studio Astropsychologii to zespół życzliwych ludzi, dynamicznie rozwijający się od 27 lat. Wydawnictwo z uznaną renomą w branży. Od wielu lat wg rankingu Rzeczpospolitej znajduje się w pierwszej setce największych wydawnictw w Polsce. Wprowadzamy na nasz rynek najlepsze pozycje książkowe z całego świata. Wybrane publikacje wydajemy również pod marką Vital. Tworzymy przyjazną atmosferę rozwoju zawodowego w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu całego zespołu.

Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć?

Obecnie możemy zaoferować pracę na stanowisku: Redaktor

Wymagania:
– wykształcenie wyższe,
– doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– minimum 3 letnie doświadczenie w pracy zawodowej,

– umiejętności pisania tekstów zgodnie z regułami Content marketingu,
– zainteresowania tematyką poruszaną w publikacjach wydawnictwa,

– inicjatywa, kreatywność i samodzielność,
– dokładność, sumienność, punktualność,
– umiejętność współpracy i komunikacji w zespole.

Zakres obowiązków:
– redakcja techniczna i edytorska publikacji książkowych,
– współpraca z autorami, tłumaczami, agentami praw autorskich oraz z działem graficznym, marketingu
i handlowym,
– realizacja w zespole harmonogramu produkcyjnego publikacji książkowych oraz elektronicznych,
– reprezentowanie wydawnictwa w imprezach typu targi książki czy spotkania z autorami,
– tworzenie treści informacyjnych o prowadzonych publikacjach zgodnych z SEO i Content marketingiem,
– promocja w Internecie prowadzonych przez siebie publikacji książkowych.

Zapewniamy:
– pracę w zespole zapewniającym wsparcie i wysoką kulturę pracy, w przyjaznej atmosferze i relacjach
opartych na partnerstwie,
– możliwość realnego rozwoju zawodowego w zespole o najwyższych kwalifikacjach i standardach pracy,
– stabilność zatrudnienia i płac,
– atrakcyjne warunki wynagrodzenie z opcją uzyskania dodatkowego wynagrodzenia przy pracach zleconych,
– komfortowo wyposażone stanowisko pracy.

Miejsce i czas pracy:
– Białystok ul. Antoniuk Fabryczny 55,
– poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00,
– Umowa o pracę – wynagrodzenie od 2 400 zł do 3 500 zł brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wypełnionej ankiety (pobranej ze strony studioastro.pl/oferty-pracy) wraz z CV (najlepiej ze zdjęciem) oraz listem motywacyjnym osobiście w siedzibie firmy lub e-mailem na adres: rekrutacja@studioastro.pl Kontakt telefoniczny: 604 544 492.

Ankieta do pobrania w formacie *.doc
Ankieta do pobrania w formacie *.pdf

Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.