Oferty pracy

Interesujesz się ezoteryką lub szeroko pojętym rozwojem duchowym? Jesteś pasjonatem astrologii i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wróżenia, stawiania horoskopu i rozkładu Tarota? A może pragniesz pogłębić swoją dotyczącą holistycznego uzdrawiania, czakr, jogi i medytacji? Jeśli do tego posiadasz zdolność pisania tekstów, kreatywnego myślenia i jesteś dobrze zorganizowany, dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy pracę na różnych stanowiskach, z których wybierzesz odpowiednie dla siebie. To praca w dynamicznym, stale rozwijającym się zespole, miłej atmosferze i stałych godzinach pracy. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami wydawniczymi światowych ekspertów oraz polskich autorytetów i certyfikowanych doradców, nie zwlekaj!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i jednym z najstarszych wydawnictw działających w kraju. Zaufało nam już wielu i ciągle zyskujemy grono nowych czytelników. Nasze publikacje cieszą się dużym uznaniem wśród kręgów osób zainteresowanych wiedzą z dziedzin takich jak ezoteryka, parapsychologia, jasnowidzenie, uzdrawianie duchowe, homeopatia czy akupunktura.

Śledź nasze oferty pracy i nie przegap swojej szansy!

Nasze wydawnictwo to dynamicznie rozwijający się zespół. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy. Gwarantujemy wykonywanie codziennych obowiązków w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu bardziej doświadczonych kolegów. Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć? Obecnie możemy zaoferować pracę na stanowisku:

Grafik komputerowy, DTP

Od kandydatów oczekujemy:
– umiejętności obsługi programu Photoshop, InDesign, Illustrator,
– umiejętności projektowania edytorskiego i komputerowego składu książek,
– umiejętności projektowania i przygotowania do druku okładek książek,
– punktualności, dokładności.

Mile widziane:
– doświadczenie przy składzie książek lub projektowaniu grafiki,
– doświadczenie przy przygotowaniu prac dla drukarń,
– inicjatywa, kreatywność i samodzielność.

Miejsce i czas pracy:
– Białystok ul. Antoniuk Fabryczny 55
– poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00
– Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wypełnionej ankiety wraz Listem motywacyjny (najlepiej ze zdjęciem) osobiście w siedzibie firmy, e-mailem na adres: rekrutacja@studioastro.pl lub listownie na adres 16-762 Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55/25 (proszę nie kopiować adresu mailowego przez schowek, należy go przepisać ręcznie).
Kontakt telefoniczny: 604 544 492

Ankieta do pobrania w formacie *.doc
Ankieta do pobrania w formacie *.pdf

Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.

ZAPISZ SIĘ