don Jose Ruiz

https://www.amazon.com/don-Jose-Ruiz/e/B07C875RR7/ref=dp_byline_cont_pop_book_1

Don Jose Ruiz – urodził się w stolicy Meksyku i wychował w leżącej w tym samym kraju Tijuanie. Jest tolteckim mistrzem transformacji i współczesnym szamanem. Jest bezpośrednim potomkiem Tolteków z rodu Eagle Knight i jest synem don Miguela Ruiza, autora bestsellera New York Times „Cztery umowy”.
Od najmłodszych lat był prowadzony przez wielu nauczycieli obecnych w jego życiu, w tym jego matkę Marię, jego ojca, don Miguela, a także babcię Saritę. W wieku 21 lat przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Jose wnosi nowe spojrzenie na starożytną mądrość swojej rodziny. Przekłada ją na praktyczne, codzienne koncepcje życiowe. Poświęca swoje życie na dzielenie się mądrością Tolteków i pomaga innym znaleźć ich własną, osobistą prawdę. Wraz z rodziną prowadzi warsztaty i oferuje transformacyjne podróże dookoła świata.
Oprócz Szamańskiej sakiewki, don Jose Ruiz jest także autorem książki The Wisdom of the Shamans i współautorem Piątej umowy, którą napisał we współpracy ze swoim ojcem, don Miguelem Ruizem, autorem Czterech umów.

ZAPISZ SIĘ