Eileen Day McKusick

https://www.facebook.com/eileen.mckusick

Eileen Day McKusick – od 35 lat zajmuje się badaniem zdrowia i ludzkiego potencjału w uzdrawianiu. Od 1996 roku stosuje kamertony w uzdrawianiu, a wieloletnia praktyka zainspirowała ją do badań nad terapeutycznym wpływem dźwięku na ludzkie ciało i pole energetyczne oraz stworzenia metody terapii dźwiękiem Biofield Tuning®. Jej praca zaowocowała odkryciem anatomii i fizjologii ludzkiego pola energetycznego (znanego również jako biopole bądź aura) oraz stworzeniem Mapy Anatomii Biopola. W 2012 roku otrzymała tytuł magistra w dziedzinie edukacji integracyjnej. W latach 2012-2015 Eileen była adiunktem na wydziale Wellness i Medycyny Alternatywnej na Uniwersytecie Northern Vermont.

Eileen założyła instytut Biofield Tuning Institute, który prowadzi szeroko zakrojone działania dotyczące badań nad ludzkim biopolem we współpracy z innymi organizacjami badawczymi. Do tej pory przeszkoliła ponad 2000 studentów, którzy uzdrawiają przy użyciu kamertonów na całym świecie.

Eileen występuje regularnie na konferencjach, warsztatach i w podcastach. Jej kursy online z Shift Network – w tym Your Electric Body, Deep Tuning for your Electric Body, Biofield Tuning i Vocal Sounding – dotarły do tysięcy ludzi na całym świecie.

ZAPISZ SIĘ