Gustavus Hindman Miller

Gustavus Hindman Miller – był amerykańskim autorem i psychoterapeutą. Miller specjalizował się w psychoanalizie i pracach związanych z interpretacją snów. Jego najbardziej znana publikacja, „10,000 Dreams Interpreted”, została opublikowana po raz pierwszy w 1901 roku. Książka ta jest sennikiem, który zawiera interpretacje tysięcy symboli snów, według systemu stworzonego przez samego Millera.

Prace Gustavusa skupiały się na analizie związków między snami a psychiką człowieka, co sprawiło, że stał się popularnym autorytetem w tej dziedzinie. Do dziś jego publikacja nadal cieszy się szerokim uznaniem przez osoby zainteresowane zrozumieniem znaczenia swoich snów i głębszym zrozumieniem podświadomości.

Jego słynny sennik uaktualniła Linda Shields – profesjonalna medium i jasnowidz, autorką książki Angel Inspirations for Serenity and Love oraz współautorką serii Hat Box Crystal Power. Rozbudowała i przeanalizowała sennik Millera, poprawiając 3000 oryginalnych haseł autora oraz dodając 2000 zupełnie nowych wpisów, dostosowanych do realiów XXI wieku.

ZAPISZ SIĘ