Hanna Onifade

https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/zwrot-q-kobiecosci/

Hanna Onifade –  jest trenerem uzdrawiającego stylu życia. Z wykształcenia fizjoterapeutka medyczna, instruktorka jogi według metody Iyengara, terapeutka oddechowa według Buteyko Method i aromaterapeutka. Ukończyła również kurs z komunikacji personalnej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe. Ma za sobą ponad 10 tys. godzin szkoleniowych i trenerskich oraz ponad 200 terapii indywidualnych.

Nieszablonowa specjalistka z wielu dziedzin

Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem samoświadomości, budowaniem potencjału pełni zdrowia i witalności w obliczu zagrożeń wysokorozwiniętej cywilizacji, koncentrując się na ochronie i samoleczeniu powszechnych chorób. Projekty te realizuje głównie w oparciu o pracę z ciałem, oddechem, przekonaniami i codziennymi zwyczajami.

Kobieta sukcesu z wieloletnim doświadczeniem

Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z ośrodkami medycznymi i społecznymi w kraju i za granicą, instytucjami pozarządowymi oraz ośrodkami samorozwoju. Od 2009 roku prowadzi własną firmę szkoleniowo-edukacyjną, prowadząc projekty nakierowane na budzenie samoświadomości i realizację założonych celów witalnych.

ZAPISZ SIĘ