John Holland

https://twitter.com/jhollandmedium

Jon Holland – jest uznanym na arenie międzynarodowej ekstrasensem i medium, nauczycielem duchowym i autorem książek. Prowadzi także audycje radiowe. Jego publiczne pokazy dają zgromadzonym szansę na zajrzenie w fascynujący świat mediumizmu. Prowadzi je w swoim własnym, unikalnym stylu. Wyjaśnia subtelny proces podnoszenia swoich wibracji energetycznych, dzięki czemu może nawiązywać kontakt z Drugą Stroną oraz przekazywać otrzymywane stamtąd wiadomości. Czyni to z pasją, w sposób jasny, zrozumiały i kompleksowy.

Jego sława obiegła cały świat

Po odbyciu dwuletnich intensywnych studiów w Wielkiej Brytanii całkowicie poświęcił swoje życie służbie Duchowi. Przez ponad dwie dekady pracował jako parapsychiczne medium i stał się jednym z najbardziej pożądanych fachowców w tej dziedzinie na świecie!

Autor książek i gwiazda programów telewizyjnych

Jest gwiazdą produkcji telewizyjnych, między innymi programu zatytułowanego Mediums: We See Dead People, w którym prezentuje, jak można wychwytywać wibracje oraz szczegółowe informacje o minionych wydarzeniach. Jest autorem bestsellerowych książek na temat komunikacji ze zmarłymi, mediumizmu, duszy, a także talii kart Tarota. Można go usłyszeć co tydzień w jego własnej internetowej audycji radiowej Spirit Connections, którą prowadzi od ponad dziesięciu lat w Radiu Hay House.

ZAPISZ SIĘ