Jonathan Goldman

https://za.pinterest.com/pin/370139663094236493/

Jonathan Goldman – jest uważany za współtwórcę nowoczesnej terapii dźwiękiem i kontynuuje swoją pionierską działalność w tym zakresie już od ponad dwudziestu pięciu lat. Jest też pisarzem oraz zdobywającym liczne nagrody muzykiem, autorem czterech książek oraz ponad dwudziestu płyt. W swojej pracy łączy duchowe oraz naukowe aspekty dźwięku jako środka leczniczego, przynoszącego uzdrowienie oraz transformację.

Uzdrowiciel czujący „bluesa”

Ten były rockman doświadczył transformacyjnej mocy muzyki we własnym życiu. W latach 80. ubiegłego wieku założył stowarzyszenie Sound Healers Association, któremu przewodniczy do dzisiaj, a które dedykowane jest krzewieniu wiedzy oraz świadomości na temat uzdrawiających właściwości dźwięku oraz muzyki. Jonathan założył również Spirit Music, firmę produkującą muzykę przeznaczoną do medytacji, relaksacji oraz autotransformacji.

Jonathan jest jednocześnie prezesem tej firmy oraz absolwentem studiów magisterskich na Lesley University. Prowadzi badania naukowe w zakresie wykorzystania dźwięku oraz muzyki w celach terapeutycznych. Współpracował z ekspertami w tej dziedzinie, zajmującymi się nią zarówno od strony naukowej jak i tradycji duchowej. Mistrz pieśni religijnych Dalajlamy z Drepung Loseling Monastery namaścił go na nauczyciela tybetańskiego śpiewu alikwotowego. Jest również prowadzącym wykłady członkiem International Society for Music and Medicine.

ZAPISZ SIĘ