Katie Hess

Katie Hess jest kwiatową alchemiczką i założycielką LOTUSWEI, jednej z czołowych światowych roślinnych aptek. Po 15 latach niezależnego badania kwiatów i leczenia opartego na surowcach roślinnych, jej kwiatowa społeczność objęła ponad 15 krajów. Zawiązuje partnerstwa z wiodącymi hotelami i SPA, praktykami naturopatycznymi i ogrodami botanicznymi, by prowokować rewolucję zakładającą, że aby zmienić świat musisz zmienić siebie (z małą pomocą kwiatów).

Katie podróżuje po całym świecie, by wyszukiwać kwiaty, które redukują stres, poprawiają sen i przyspieszają osobisty rozwój. Jej transformujące eliksiry zostały wspomniane w czasopismach „O, The Oprah Magazine”, „The New York Times”, „Los Angeles Times”, „Sunset” i „Organic Spa Magazine”. Prowadząca przez całe życie poszukiwania duchowe, uczyła się technik medytacji i otwierania świadomości u kilku buddyjskich mistrzów, włącznie z Dalajlamą i Karmapą, tybetańskim liderem nowej generacji.

Louie Schwartzberg jest nagradzanym filmowcem i fotografem, którego zawrotna, trwająca już ponad cztery dekady kariera dostarczyła zapierających dech obrazów z wykorzystaniem technik takich jak film poklatkowy, przyspieszone tempo i makrokinematografia.

Filmy Louiego, które niedawno miały swoje premiery kinowe, również w wersji 3D to „Mysterieso of the Unseen World” nakręcony dla National Geographic, z Forestem Whitakerem w roli narratora i dokument o zapylaniu „Wings of Life” dla Disneynature, z narracją Meryl Streep. Louie wyreżyserował również popularną atrakcję „Lot dookoła świata” dla parków tematycznych Disney’a na całym świecie.

Jest jedynym filmowcem, który nagrywał poklatkowo kwiaty, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, stale przez 40 lat. Schwartzberg jest artystą wizualnym łamiącym bariery i opowiadającym historie celebrujące życie i odkrywające misteria oraz mądrość natury, ludzi i miejsc. Jego trzy wykłady na konferencjach TED mają łącznie 50 milionów odsłon.

Otrzymał liczne nagrody, włącznie z jedną z tych, z których jest najbardziej dumny Nagroda Obrońcy Zapylaczy od Północnoamerykańskiej Kampanii na rzecz Ochrony Zapylaczy (NAPPC). Jest pierwszym filmowcem, który dołączył do programu ambasadorskiego Amerykańskiego Towarzystwa Postępu Naukowego (AAAS) i Fundacji Lemelsona.

ZAPISZ SIĘ