Lisa Lister

Lisa Lister – specjalistka od procesu menstruacji, która pomaga czytelniczkom złamać ich kobiecy kod i pokochać wszystkie części ciała. Prowadzi ją energia Bogini, którą nazywa ONA.

Sekrety czarownicy ujawnione!

Lisa jest cygańską czarownicą w trzecim pokoleniu i twórczynią SHE Flow – praktyki zapraszającej kobiety do osobistej celebracji ognistej kobiecości i zmysłowej przyjemności bycia kobietą. Mogą to osiągnąć poprzez ruch, masaż, tajemnice menstruacji i magię.

O ważnych rzeczach z humorem

Jest ona wezwaną dziewczyną (nie mylić z dziewczyną na wezwanie, gdyż jest to coś zupełnie innego). Doświadcza ona każdej chwili swojego życia. Nie trzyma się zbyt kurczowo jasno określonego celu. Prawdę mówiąc, nie zależy jej na nim. Zamiast tego pokazuje siebie taką, jaka jest, podnosi serce i cycki do słońca i otwiera się na nieskończone możliwości, pojawiające się gdy współpracujesz z NIĄ – boskością/boginią/wszechświatem/duchową przyjaciółką – aby dokonywać niezwykłych rzeczy.

Dołącz do niej!

Lisa kroczy po krawędzi życia idąc u JEJ boku. Poprzez cykliczną mądrość księżyca, menstruacji oraz samej Ziemi, wzywa Cię, byś także szła, tańczyła i ryczała wspólnie z nią.

ZAPISZ SIĘ