Lynda Hill

https://twitter.com/sabiansymbols

Lynda Hill – jeden z najlepszych astrologów na świecie. Jej intuicyjne połączenie nowoczesnej astrologii z głęboką interpretacją symboli Sabiańskich skłoniło tysiące ludzi do dostrojenia się do ich wewnętrznej mądrości i stworzenia sensownego, satysfakcjonującego życia.

Wykwalifikowany astrolog o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu, Lynda od dawna ma związek z astrologią i mistyką. Jej matka była uzdrowicielką Reiki, a jej ojciec amatorskim astrologiem, który dokonywał duchowych uzdrowień i analizował sny. Astrologii uczyła się na Bliskim Wschodzie, w Australii, Anglii, Irlandii, Rosji, Holandii, RPA, Nowej Zelandii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Zasiadała w państwowych i krajowych zarządach Federacji Australijskich Astrologów.

Od trzynastu lat współpracuje z magazynem Take Five. Jej regularna kolumna i biuletyn o cyklach księżycowych, raporty o symbolach sabiańskich i strona internetowa są dostępne dla czytelników na całym świecie. Jest znana z głębokich, mądrych i dokładnych wglądów, którymi dzieli się ze szczerością i ciepłem dzięki osobistym odczytom i prognozom.

ZAPISZ SIĘ