Mandy Morris

Mandy Morris jest założycielką Authentic Living, organizacji edukacyjnej, która skupia 800 tys. studentów w ponad 60 krajach. Organizuje kursy online oraz stacjonarne, aby pomóc ludziom przekierować ich umysły, serca i energię ku pełnej obfitości we wszystkich aspektach życia. Naukowe i oparte na miłości metody Mandy, związane z tworzeniem błyskawicznych i trwałych zmian, były przedmiotem badań oraz zostały wykorzystane w nauczaniu i praktyce przez wielu terapeutów i trenerów. Obecnie jej certyfikowani trenerzy działają na całym świecie. Mandy pracowała w Skandynawii i USA, gdzie badała, jak zmieniają się wzorce mózgowe jednostki pod wpływem autorskiej terapii komunikatywnej, która polega na dotarciu do sedna wadliwego przekonania i eliminacji wynikających z niego problemów. W swojej pracy Mandy skupia się na przeprogramowaniu doświadczeń z dzieciństwa, sabotujących przekonaniach, zarządzaniu wyzwalaczami, patologicznych związkach, traumach oraz przybliża tematykę manifestacji i Prawa Przyciągania.
Odwzajemnianie i zmiana życia są jedną z największych pasji Mandy. W 2015 roku była współtwórczynią Hustle and Heart, inicjatywy filantropijnej mającej na celu eliminację zjawiska głodu oraz zapewniającej dostęp do edukacji, bezpieczeństwa, opieki medycznej, produktów sanitarnych, żywnościowych, zakwaterowania i sprzętu rolniczego plemionom, szpitalom i ubogiej ludności Filipin. Praca była tak satysfakcjonująca, że Mandy została współzałożycielką Authentic Living Foundation, fundując stypendia w ramach różnych programów i wydarzeń oraz oferując pomoc maltretowanym kobietom i dzieciom.
Obecnie mieszka w Kolorado wraz z mężem, dwoma synami, końmi, psami i stadem kurczaków niedaleko Authentic Living Heartland – centrum odosobnienia dla dusz, które przybywają, aby uczyć się, rosnąć i dokonywać uzdrowień.
Więcej o Mandy przeczytasz na stronie authenticliving.com.

ZAPISZ SIĘ