Margaret M. Lynch

https://www.youtube.com/channel/UCkj2ZIQpRE1LC3P6dzejOpg

Margaret M. Lynch Raniere jest autorką, prelegentką, szkoleniowcem i trenerką rozwoju osobistego oraz właścicielką i dyrektorem generalnym Margaret–LynchRaniere.com., wartego miliony dolarów internetowego biznesu, poświęconego dzieleniu się jej unikalną metodą uzdrowienia transformacyjnego. W ciągu ostatniej dekady Margaret zdobyła szerokie uznanie za swoją nowatorską pracę, łączącą sprawdzone klinicznie techniki psychologii energetycznej ze światowej klasy naukami o czakrach, w celu stworzenia uporządkowanego, wysoce skutecznego podejścia do uzdrowienia. Łącząc Technikę Emocjonalnej Wolności (EFT), potężny zestaw unikalnych i zastrzeżonych skryptów oraz pracę z czakrami, Margaret przeniosła uzdrawianie czakr na wyższy poziom. Tysiące trenerów rozwoju osobistego, terapeutów i zwykłych ludzi na całym świecie korzysta z jej niezwykle popularnych programów i systemów coachingowych, szkoleń na żywo, filmów instruktażowych i książek.

 

W przeciwieństwie do wielu znanych autorów i prelegentów zajmujących się rozwojem osobistym, Margaret jest inżynierem i przedsiębiorcą. Uzyskała tytuł licencjata inżynierii chemicznej w Worcester Polytechnic Institute. Po osiemnastoletniej karierze, w trakcie której zdobyła najwyższe nagrody za sprzedaż w firmach z listy Fortune 500, Margaret opuściła korporacyjną Amerykę, aby żyć swoją pasją, pomagając innym przekształcić się w ich najpotężniejsze wersje siebie.

Ze względu na swoje wykształcenie inżynierskie, Margaret postrzega czakry jako metodyczne podejście do rozwiązywania problemów i uzyskiwania wymiernych rezultatów. Czakry są mapą drogową, konkretną ścieżką do uzdrowienia.

 

Margaret posiada wiele certyfikatów w zakresie EFT, klinicznie sprawdzonego i wysoce skutecznego narzędzia uzdrawiającego umysł–ciało. Jest 10–krotną prezenterką na Tapping World Summit, aktywną członkinią komitetu Association for Comprehensive Energy Psychology i należy do Jeff Walker Platinum Plus Mastermind, elitarnego mastermindu dla przedsiębiorców zajmujących się marketingiem internetowym.

 

O Margaret pisano w Wall Street Journal, Boston Globe, Miami Herald, Houston Chronicle i San Francisco Chronicle, wystąpiła również w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych takich jak NBC, ABC, CBS News, FOX i CNN.

ZAPISZ SIĘ