Michael Sandler

Michael Sandler prowadzi, wraz ze swoją żoną, trenerką i nauczycielką, Jessicą Lee, popularny program samopomocowy Inspire Nation, a także podcast i kanał na YouTube poświęcone duchowości. Jest autorem bestsellerów, mówcą, przedsiębiorcą, wizjonerem, trenerem i współtwórcą Uniwersytetu Inspire Nation oraz kursu online Automatic Writing Experience. Nauczył już pisma automatycznego tysiące ludzi na całym świecie, pomagając im zmienić swoje życie. Michael jest znany ze słabości do wszystkiego, co ma jasnożółty kolor oraz swojego energetyzującego „HURA!”.
Będąc światowej sławy sportowcem i trenerem, uczestniczy w międzynarodowych wyścigach kolarskich, triatlonie i biegach. Stosuje te same techniki treningowe podczas swoich sesji life coachingu dla nauczycieli, liderów i wizjonerów. Całe życie praktykuje medytację oraz jej uczy.
Występował w BBC, CBS Early Morning Show, ABC’s Healthy Living, National Public Radio, US Armed Forces Network, Martha Stewart Radio, Unity Church Radio oraz na łamach magazynów, takich jak „Health”, „Men’s Health”, „Shape”, „Women’s Health” i w wielu innych publikacjach.
Dwa wypadki, które niemal zakończyły się śmiercią, zaowocowały narodzinami koncepcji programu Inspire Nation, stworzeniem AWE (praktyki związanej z pismem automatycznym) oraz napisaniem książki pt. Pismo automatyczne – praktyczny poradnik. Te straszne wydarzenia doprowadziły Michaela do głębszego zrozumienia świata, Ducha i naszego połączenia z czymś wspanialszym niż my sami. Nazywa to „uzyskaniem szerszej perspektywy”.
Jak dotąd, w swoim programie Inspire Nation przeprowadził ponad 1200 wywiadów ze światowej sławy autorami, ekspertami i mistrzami duchowymi. Lekcje wyniesione z tych wywiadów stały się inspiracją dla jego życia, coachingu, a nawet małżeństwa, ponieważ miał możliwość rozmawiać z wieloma wspaniałymi umysłami.
Michael i Jessica stworzyli ponad 2000 programów na swoim kanale na YouTube, a ich podcast doczekał się ponad 50 mln pobrań.
Pomimo dwóch tytanowych kości udowych i bioder, będących skutkiem wypadków, nadal biega, jeździ na rolkach i bawi się w górach lub odkrywa świat, podróżując kamperem z Jessicą i trzema kotami oraz wspaniałym kogutem Roo Roo – zawsze modląc się i będąc w kontakcie z Duchem.
Jak lubi mówić Michael: „Duch jest moim tlenem”.

ZAPISZ SIĘ