Paul Selig

Paul Selig – autor i medium odbierające najpotężniejsze przesłania Wniebowstąpionych Mistrzów. W swoich przełomowych dziełach opartych na przekazach channelingowych zawarł niezwykły program ewolucji osobistej i planetarnej, gdzie ludzkość doświadcza przebudzenia i odkrywa swoją boską naturę.

Obudzenie mediumicznych zdolności

Urodził się w Nowym Jorku i otrzymał tytuł magistra na Uniwersytecie Yale. Duchowe doświadczenie z 1987 roku sprawiło, że stał się jasnowidzem. By lepiej zrozumieć swoje przeżycia studiował formę uzdrawiania energii. Opisywany jako „medium dla żywych”, ma wyjątkową zdolność wkraczania i „stawania się” ludźmi, o których pytają klienci, często przyjmując ich osobowości i cechy fizyczne, gdy „słyszy” ich telepatycznie. Prace Paula są szeroko rozpowszechnione w różnych programach telewizyjnych i audycjach radiowych.

Autorytet znany na całym świecie

Prowadzi warsztaty na całym świecie i uczy na wydziale The Omega Institute, The Kripalu Center i Esalen Institute. Od ponad 25 lat jest pedagogiem na Uniwersytecie Nowojorskim. Posiadając tytuł magistra sztuk pięknych przez wiele lat kierował Programem Pisania Twórczego w Goddard College, a obecnie jest członkiem Rady Powierniczej uczelni. Mieszka w Nowym Jorku, gdzie praktykuje jako medium, a także często prowadzi seminaria.

ZAPISZ SIĘ