Sabine Hauswald

http://spiritmoment.de/item/sabine-hauswald-gesundheit-mit-allen-sinnen

Sabine Hauswald – początkowo obrała zawód fizjoterapeutki i wykonywała go przez ponad dwadzieścia lat. Następnie w większym stopniu zajmowały ją wielkie systemy medyczne świata. Odbyła szkolenia z dziedziny Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, pracy z energią, ajurwedy, tradycyjnej medycyny europejskiej, medycyny astrologicznej i astrologii. W 2007 roku zdała egzamin na specjalistę medycyny niekonwencjonalnej, a następne zdobyła kwalifikacje w dziedzinie terapii neuralnej. Nauczyła się również tradycyjnego ziołolecznictwa, naturopatii oraz medycyny ortomolekularnej.

Holistyczne podejście do zdrowia

Dzięki kontaktom z licznymi pacjentami i swojej wnikliwości, zgłębiła problematykę chorób tarczycy i układu hormonalnego. Przeszła szkolenie z dziedziny coachingu przywódczego, dzięki czemu zintegrowała swoją pasję dla zdrowia człowieka oraz kosmicznych współzależności, aby w szczególny sposób edukować i budzić świadomość ludzi. Dzięki głębokiej wiedzy medycznej i astrologicznej, wspiera jako coach swoich klientów na drodze do silnego, szczęśliwego i zdrowszego życia.

Poznanie siebie prowadzi do poprawy zdrowia

Organizuje między innymi indywidualne, uzdrowicielskie sesje i coachingi. Podczas wykładów i intensywnych warsztatów można się zapoznać z jej podejściem do kwestii zrównoważonej, harmonijnej pracy tarczycy oraz programem „Happy Hormones”.

ZAPISZ SIĘ