Sergio Magaña (Ocelocoyotl)

http://drjohnfilo.com/sergio-magana-power-dreams/

Sergio Magaña (Ocelocoyotl) – jest znanym praktykiem i nauczycielem liczącego 5000 lat dziedzictwa Tolteków z Ameryki Środkowej. Tradycja rozpoczęła się od starożytnych Chichimecas, którzy przekazali wiedzę mieszkańcom Teotihuacan, a następnie Toltekom, którzy nauczali zarówno Majów jak i Azteków. Sergio jest także przeszkolony w dziedzictwie Tol nahualismu, wiedzy o śnieniu, która była przekazywana w formie tradycji ustnej, nieprzerwanie, przez mistrza do ucznia, od 1460 lat. Teraz nastał czas na odkrycie tych nauk, a Sergio jest jednym z kilku rzeczników wyznaczonych do dzielenia się tą starożytną, dotychczas ukrytą, mądrością ze światem.
Sergio jest założycielem Centro Energetico Integral i gospodarzem radiowego show The Sixth Sun, które jest emitowane w Meksyku od 14 lat. Płynnie mówi po hiszpańsku i angielsku, jak również zgłębił mistyczną moc języka nahuatl. Jest także autorem książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków.
Dużo podróżuje i stworzył społeczność liczącą ponad 50 000 uczniów w Meksyku, USA, Włoszech, Holandii, Szwecji, na Węgrzech, w Kanadzie, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Mieszka w Meksyku i Londynie.

ZAPISZ SIĘ