dr Sue Morter

https://www.facebook.com/photo?fbid=10157486405077180&set=a.452957212179

Dr Sue Morter jest międzynarodową prelegentką, ekspertką w dziedzinie medycyny bioenergetycznej i wizjonerką kwantową. Naucza, jak trenować system nerwowy i subtelną energię w ciele – w procesie zwanym Ucieleśnieniem. Poprzez Kody Energetyczne i jogę, których uczy podczas seminariów i rekolekcji, ukazuje związek między myślami kwantowymi, medycyną energetyczną i uzdrawianiem. Za pomocą umysłu i głębokiego oddechu zmienia wzory impulsów nerwowych w ciele. Trenuje mózg, walczy ze schematami myślowymi i uczy nas, jak przekroczyć ograniczenia mózgu, by uzyskać trwałe uzdrowienie.

Dr Sue można zobaczyć w wielu filmach dokumentalnych, w tym w Opus, the cure is…Discover the Gift oraz Femme. Od trzydziestu lat pracuje w zarządach firm udzielających licencji zawodowych i organizacjach charytatywnych. Jako znakomita liderka w swoim zawodzie, otrzymała wiele wspaniałych nagród za osiągnięcia na polu opieki zdrowotnej i transformacji duchowej.

Jest założycielką i wizjonerką Morter Institute for Bioenergetics, organizacji uczącej technik samoleczenia i nowego podejścia do życia w oparciu o naukę kwantową i medycynę energetyczną, podniesienia świadomości i kierowania życiem. Czerpie ze swojej wiedzy i doświadczenia, służąc od ponad trzydziestu lat dziesiątkom tysięcy pacjentów. Dzieli się swoim zmieniającym życie przebudzeniem podczas praktyki medytacyjnej i swoją osobistą pasją rozszyfrowywania kodów życia. Skupia uwagę publiczności zainteresowanej rozwojem osobistym, duchowością i opieką zdrowotną, przerzucając most między światami nauki, ducha i ludzkich możliwości. Jej największą radością jest dzielenie się swoimi odkryciami z setkami tysięcy widzów, zarówno na żywo, jak i przez Internet.

ZAPISZ SIĘ