AstroCalendarium 2021

  • ISBN: 978-83-8171-386-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12,0cm x 16,5cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację Astro Kalendarz na Android ze Sklepu Google Play.

Dowiedz się, jak interpretować horoskop codzienny i symbole zodiaku, by lepiej planować swoje życie

Chciałbyś poznać swoją przyszłość? Zastanawiasz się, co przyniosą Ci najbliższe dni zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym? Wahasz się przed podjęciem kluczowych decyzji? Istnieje skuteczne narzędzie ułatwiające znalezienie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. To horoskop codzienny, oparty na profesjonalnej wiedzy z dziedziny astropsychologii i szczegółowej obserwacji ciał niebieskich, w tym retrogradacji i tranzytów planet. Sięgając po „AstroCalendarium”, uczynisz swoje życie łatwiejszym. Dzięki tej niezwykłej książce dowiesz się, jak interpretować horoskop i dlaczego pusty bieg Księżyca nie sprzyja ważnym decyzjom. Z wyprzedzeniem będziesz wiedział, kiedy następuje retrogradacja planet i czy koniunkcje będą Ci sprzyjać, czy wprost przeciwnie, należy na nie uważać. W ten sposób przewidzisz kryzysy w pracy i nadchodzące problemy osobiste. Uzbrojony w uniwersalną wiedzę, jaką daje astrologia, będziesz mógł przygotować się na wszelkie zmiany i odpowiednio wcześnie na nie reagować. Dzięki temu przyszłość Cię nie zaskoczy, a Ty świadomie wykorzystasz wiedzę na jej temat do swoich celów.

„AstroCalendarium” – sięgnij po wiedzę, którą skrywają niebo i zodiak

Zawierające horoskop codzienny „AstroCalendarium” to pozycja wyjątkowa, ukazująca się od ponad dwóch dekad. Zaufali mu zarówno miłośnicy astrologii i astropsychologii, jak też osoby profesjonalnie zajmujące się odkrywaniem sekretów nieba i czerpaniem wiedzy z gwiazd. Posiłkując się swoim wieloletnim doświadczeniem, Autor sprawił, że zawarte w książce informacje są czytelne nie tylko dla osób, które na co dzień w swojej pracy posługują się takimi pojęciami, jak fazy Księżyca, symbole zodiaku, aspekty planetarne, koniunkcje, retrogradacje czy tranzyty planet. W równym stopniu skorzystają z nich także amatorzy astropsychologii.
Horoskop codzienny stał się bardziej czytelny dzięki dołączonym do „AstroCalendarium” efemerydom planet obliczonym na rok 2021 oraz profesjonalnym charakterystykom aspektów planetarnych. Miłośnicy astrologii i astropsychologii docenią również opisy znaków i symboli zodiaku, a także tranzyty planet szybko wędrujących, czyli Słońca, Księżyca, Merkurego, Wenus i Marsa.

Jak interpretować horoskop codzienny i wykorzystać go do realizacji własnych celów

Każdy kolejny dzień stawia przed Tobą inne wyzwania. Z niektórymi doskonale radzisz sobie sam, inne Cię przytłaczają, stając się źródłem dezorganizujących Twoje życie wątpliwości. Uwierz więc, że możesz wykorzystać moc całego kosmosu i wszystkie sekrety nieba do realizacji własnych celów! Brzmi niewiarygodnie. A jednak… Dzięki niewielkiemu, poręcznemu formatowi „AstroCalendarium” horoskop codzienny może Ci towarzyszyć każdego dnia. Zawsze będzie w zasięgu ręki, gdy staniesz przed koniecznością podjęcia kluczowej decyzji czy istotnego wyboru. W efekcie zyskasz wiernego przyjaciela, na którego radę zawsze możesz liczyć.

Zobacz swoją przyszłość!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ