AstroCalendarium 2023

  • ISBN: 978-83-8301-123-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Ewelina Kuryłowicz
0
0

TUTAJ znajdziesz EFEMERYDY PLANET NA 2023 ROK, które dostarczą dodatkowych informacji wszystkim czytelnikom ASTROCALENDARIUM 2023

Horoskop na dziś, jutro i… na cały 2023 rok

Kto nigdy nie zajrzał do horoskopu? Pewnie niewielu się takich znajdzie. Jedni otwarcie przyznają, że zaczynają dzień od lektury swojego ulubionego horoskopu codziennego. Inni robią to dyskretnie, od czasu do czasu. A ty, do której grupy należysz? Pewnie chciałbyś wiedzieć, co przyniesie kolejny dzień. Marzysz, żeby twoje życie przebiegało według idealnego scenariusza. A może masz kłopoty z podejmowaniem decyzji, a każdy wybór sprawia ci ogromne trudności? Sięgając po „AstroCalendarium 2023”, zyskujesz… oddanego przyjaciela. Szczerego i zawsze gotowego pospieszyć z radą. Który nie szczędzi ci dobrych wskazówek, ale też ostrzeżeń. Nic dziwnego. Przecież jest to profesjonalny horoskop codzienny z kilkunastoletnią tradycją. W tym czasie zdobył uznanie licznych czytelników. Jednocześnie docenili go wybitni znawcy astrologii i astropsychologii.

Jak wybrać najskuteczniejszy horoskop?

To pytanie zadaje sobie wielu. Jaki bowiem powinien być najskuteczniejszy horoskop codzienny? Przede wszystkim rzetelny. Oparty na uniwersalnej wiedzy z zakresu astrologii i astropsychologii. Będący wynikiem wnikliwej obserwacji układów i tranzytów planet. A nie tylko wyobraźni autora. I takie jest właśnie „AstroCalendarium 2023”. Jego autor, Piotr Gibaszewski, to cieszący się uznaniem specjalista, który od kilkudziesięciu lat zajmuje się astrologią, astropsychologią i Tarotem. Na łamach tej publikacji dzieli się swoimi obserwacjami i analizami. Robi to w sposób przystępny, ale też wszechstronny. Tym samym daje sprawdzone narzędzie, które odsłoni przed tobą przyszłość i ułatwi ci codzienne wybory.

Horoskop na dziś, charakterystyka znaków zodiaku, tranzyty i układy planet – czy to wszystko?

Główną część książki stanowią opisy poszczególnych dni roku. To właśnie z nich dowiesz się, co cię czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Dotyczą one emocji, wskazują optymalne decyzje, podpowiadają wybory, zapowiadają niespodziewane sytuacje. Każdy z nich został opatrzony symbolami astrologicznymi. Odnoszą się one do aspektów, tranzytów i układów planet pojawiających się w konkretnym dniu. Są też dane dotyczące wschodów i zachodów Słońca oraz Księżyca. To ukłon w stronę czytelników poszukujących pogłębionej wiedzy. Ciekawostką jest ocena każdego dnia w 5-stopniowej skali. Pozwoli ona zawczasu przygotować się na codzienne zmagania i mierzyć siły na zamiary. Ważnym uzupełnieniem opisów są charakterystyki znaków zodiaku. Do tego dochodzą tranzyty i aspekty planetarne. W ten sposób powstało kompendium wiedzy, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego miłośnika astrologii i astropsychologii.

Co kryje „AstroCalendarium 2023”?

Horoskop codzienny można potraktować jako dobrą zabawę. Ale w przypadku „AstroCalendarium 2023” jest on czymś więcej. To skuteczne narzędzie, które poprawi jakość życia zawodowego i relacji międzyludzkich. Wpłynie korzystnie na rozwój osobisty i ułatwi planowanie przyszłości. Wbrew pozorom symbole astrologiczne kryją w sobie ogrom praktycznej wiedzy. Nawet charakterystyka znaków zodiaków może wpłynąć na czyjeś szczęście. Przesądzając o zdobyciu wymarzonej pracy lub znalezieniu idealnego partnera na całe życie. Tym samym horoskop staje się impulsem do pozytywnych zmian.

Wykorzystaj najskuteczniejszy horoskop, by poprawić jakość swojego życia

Podręczny format sprawia, że „AstroCalendarium 2023” możesz mieć zawsze przy sobie. Dosłownie na wyciągnięcie ręki. Tym samym zyskujesz nie tylko horoskop na dziś. Ale też na jutro i każdy dzień 2023 roku.

Sięgnij po horoskop codzienny, który się sprawdza!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ