AstroCalendarium 2024

  • ISBN: 978-83-8301-492-0;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Prawdziwy horoskop na dziś, jutro i cały 2024 rok – co znajdziesz w „AstroCalendarium 2024”?

Jeśli 1 lipca 2024 roku zaplanujesz dłuższą rozmowę, nie zdziw się, że skończy się ona kłótnią lub sporem. Dlaczego? Tego dnia dojdzie bowiem do koniunkcji Księżyca z Marsem. To niezbyt dobry czas na spotkania i dyskusje. Natomiast gdy będziesz czuł potrzebę ważnych podsumowań, idealny do tego będzie 30 grudnia. Nów Księżyca w znaku Koziorożca podziała na ciebie niczym buddyjskie oświecenie. Z kolei wszyscy czekający na wielką miłość w 2024 roku powinni szczególnie bacznie rozglądać się 3 kwietnia. Koniunkcja Wenus z Neptunem zapowiada tego dnia wiele niezwykłych zdarzeń w sferze uczuć. Każdy chciałby znać swoją przyszłość. Każdy chce podejmować optymalne decyzje i unikać kłopotliwych sytuacji. Jak to zrobić? Użytecznej wiedzy dostarczy ci „AstroCalendarium 2024”. Dzięki tej niezwykłej książce otrzymasz nie tylko prawdziwy horoskop na dziś czy jutro, ale też na cały 2024 rok. Nieważne, czy szukasz horoskopu dla Raka, czy Byka. Być może potrzebujesz horoskopu rocznego dla Lwa na 2024 rok. Zawarte w publikacji wskazówki będą pomocne dla każdego. Ułatwią dokonywanie codziennych wyborów i unikanie życiowego ryzyka. Wzmocnią pewność siebie i uczynią codzienność bardziej przewidywalną.

Układ planet na tle rozgwieżdżonego nieba. Jest on podstawą każdego horoskopu dziennego i rocznego.
Układ planet ma olbrzymi wpływ zarówno na naszą teraźniejszość, jak i przyszłość. Wszystkie praktyczne informacje na temat aspektów planetarnych (ingresów, retrogradacji, sekstyli, trygonów) można znaleźć w profesjonalnych horoskopach rocznych. Fot. Depositphotos

Potrzebujesz horoskopu dla Raka, Byka, a może horoskopu rocznego dla Lwa na 2024 rok?

Rok 2024 będzie… No właśnie, jaki będzie? Wiadomo, że będą mu patronowały Słońce i liczba 8. W tym czasie czekają nas także dwa ważne ingresy planetarne. Co to oznacza? Czy będzie to czas pozytywnych zmian, czy też zapowiedź nadchodzących kłopotów, do których warto się przygotować? Czy układ planet wesprze realizację życiowych planów? Wszystkich odpowiedzi na te i wiele innych pytań dostarcza publikacja autorstwa Piotra Gibaszewskiego. To autorytet w dziedzinie astrologii i astropsychologii, który od lat przybliża wiedzę ukrytą w symbolach astrologicznych i znakach Zodiaku.

Horoskop na 2024 rok – jak astrologia i astropsychologia ułatwiają codzienne życie

Zaletą „AstroCalendarium 2024” jest przejrzystość. Każdy dzień ma swoją indywidualną charakterystykę. Opisuje ona emocje, możliwe sytuacje życiowe, podsuwa rozwiązania. Podobnie jak w horoskopie codziennym punktem wyjścia są układy planet i Zodiak. Dostarczają one wiedzy, na podstawie której Autor charakteryzuje każdy dzień i jego energię. Energia poszczególnych dni oceniana jest w skali od 1 do 5. Ułatwia to podejmowanie decyzji lub unikanie ryzykownych wyborów. Osoby już wtajemniczone w sekrety astrologii i astropsychologii skorzystają z profesjonalnie przygotowanych aspektów wyrażonych symbolami astrologicznymi. Innym przydadzą się godziny wschodów i zachodów Księżyca oraz Słońca, a także imiona solenizantów. Zbiór dostępnych informacji zadowoli każdego miłośnika horoskopu codziennego czy rocznego.

Co powinno znaleźć się w prawdziwym horoskopie na 2024 rok?

Zawartość „AstroCalendarium 2024” nie ogranicza się wyłącznie do typowych dla horoskopów opisów poszczególnych dni. Znaleźć w nim można również profesjonalną charakterystykę znaków Zodiaku i symboli astrologicznych. Dużo miejsca Autor poświęcił działaniu aspektów astrologicznych. To właśnie one decydują o aurze dnia. Dlatego warto je poznać i zrozumieć, by unikać nie najlepszych układów planet. Czytając „AstroCalendarium 2024”, dowiesz się, dlaczego trygony i sekstyle przynoszą pozytywną energię. Nauczysz się rozpoznawać nieharmonijne aspekty planet i będziesz wiedział, co oznacza pusty bieg Księżyca. Otrzymasz też listę zaćmień Księżyca i Słońca w 2024 roku.

Układ Słoneczny widziany w przestrzeni kosmicznej. Układ planet zmienia się w określonych cyklach, co opisują horoskopy.
Niebo skrywa wiele informacji na temat naszego życia i nas samych. Kluczem do ich poznania są horoskopy codzienne lub roczne. Fot. Depositphotos

„AstroCalendarium” – najnowsze wydanie!

W ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku wydawniczym „AstroCalendarium” stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych tytułów adresowanych do miłośników astrologii i astropsychologii. Zawdzięcza to merytorycznemu opracowaniu i bogactwu praktycznych informacji. Nic dziwnego, że książka doczekała się pokaźnego grona wiernych czytelników. Z niecierpliwością czekają oni na każde kolejne wydanie. Niektórzy (np. profesjonalni wróżbici) używają go nawet podczas pracy. Jeśli wcześniej nie znałeś „AstroCalendarium”, nic nie szkodzi. Możesz zacząć z niego korzystać od najnowszego wydania. Nieważne, czy potrzebujesz horoskopu na dziś. Czy też szukasz horoskopu dla Raka, Byka czy też horoskopu rocznego dla Lwa na 2024 rok. „AstroCalendarium” zaspokoi twój głód informacji.

Zapisane w gwiazdach, przeczytane w książce –

wykorzystaj swój horoskop na 2024 rok, by podejmować lepsze decyzje

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ