Astrologia jako potężne duchowe wsparcie w rozwiązywaniu codziennych problemów

  • ISBN: 978-83-8301-525-5;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 368;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
20
0

Jak dzięki astrologii zyskać wiedzę na temat kompatybilnych znaków zodiaku i sprzyjających układów planet

Lubisz patrzeć na rozgwieżdżone niebo? Jego widok faktycznie zapiera dech w piersiach. Jednak gwiazdy nie tylko zachwycają swym niewysłowionym pięknem. Są również skarbnicą nieprzebranej wiedzy. Co więcej, jest to wiedza, którą każdy może spożytkować do własnych celów. Nieważne, czy dotyczą one kariery zawodowej, czy też sfery uczuć. Czy związane są z życiowymi drobiazgami, czy z kluczowymi dla ciebie decyzjami. Wiedza czerpana ze znaków zodiaku i układów planet może stać się narzędziem pozytywnych zmian. Jeśli nie wiesz, gdzie ją zdobyć, sięgnij po tę książkę. Znajdziesz w niej niespotykane w innych publikacjach z dziedziny astrologii i astropsychologii charakterystyki znaków zodiaku. Autorka w nowatorski sposób pokazuje ich związki z codziennym życiem i kluczowymi wyborami. Wyjaśnia, na czym polega wpływ układów planet na codzienność i jak samodzielnie odszukać kompatybilne znaki zodiaku. Omawia 7 kosmicznych praw, które są kluczem, by dostroić się do wysokich wibracji wszechświata. Nie szczędzi także praktycznych wskazówek służących uwrażliwieniu intuicji i podniesieniu świadomości swojego wewnętrznego potencjału. Korzystając z zawartych w tej książce informacji, wytyczysz nowe ścieżki rozwoju osobistego i wzmocnisz swój rozwój duchowy.

Obudź swoją intuicję, by znowu nauczyć się czerpać wiedzę z gwiazd

Dawniej ludzie potrafili korzystać z wiedzy zapisanej w gwiazdach. Dlaczego? Od tego zależało ich przetrwanie. Później zagubili tę umiejętność. Na szczęście astrologia pomaga dostrzec połączenia i interakcje między kosmosem a codziennością. Świadomość znaczenia symboli astrologicznych, układów planet i znajomość charakterystyk znaków zodiaku sprawia, że gwiazdy znów mogą zagościć w twoim życiu. Mając je za przewodników, łatwiej zrozumiesz boski plan stworzenia i swoje miejsce w nim. Temu właśnie służy ta książka. W prosty sposób opisuje ona, jak kosmiczne energie i częstotliwości przenikają do twojego życia. Dostarcza też wiedzy, jak rozpoznać ich obecność, korzystając z horoskopu.

Ty też możesz dostroić się do wysokich wibracji wszechświata

Główną część książki stanowią nowatorskie, niespotykane nigdzie indziej charakterystyki znaków zodiaku. Są one znacznie bardziej pogłębione niż znajdujące się w standardowych horoskopach urodzeniowych. Łączą tradycyjną astrologię z nowoczesną astropsychologią. Publikacja zawiera między innymi przyporządkowane każdemu znakowi zodiaku sposoby osiągania wysokich wibracji i aktywacji intuicji. Autorka wyjaśnia, jak interpretować skomplikowane symbole astrologiczne. Szczegółowo opisuje także indywidualne cechy częstotliwości poszczególnych znaków oraz układy planet kształtujące duchowość każdego z nich. Dzięki tej książce poznasz swoje egzoteryczne i ezoteryczne planety przewodnie. Dowiesz się, jaki jest twój znak dualny i kto cię będzie wspierał, a kogo powinieneś unikać. Jeśli szukasz kompatybilnych znaków zodiaku, znajdziesz je również w tej publikacji. Tym samym książka ta dostarczy ci obszerniejszej wiedzy niż jakikolwiek horoskop urodzeniowy. Otrzymasz również listę swoich zodiakalnych wyzwań, głównych potencjałów oraz obszarów, w których powinieneś spożytkować swoją energię. Mając świadomość drzemiących w tobie możliwości i narzędzia służące ich przebudzeniu, bez trudu wykorzystasz je do rozwoju duchowego i osobistego.

7 praw hermetycznych – fundament każdego rozwoju duchowego i osobistego

W swojej książce Autorka wyjaśnia, w jaki sposób dusza podlega prawom kosmicznym. To właśnie one są fundamentem ludzkiej duchowości. Dlatego też dużo miejsca poświęca opisowi tzw. praw hermetycznych. Są wśród nich: zasada duchowości, zasada rezonansu, zasada wibracji, zasada biegunowości, zasada rytmu, zasada przyczyny i skutku oraz zasada płci. Kierują one wszystkimi twoimi działaniami, dlatego tak istotna jest świadomość ich istnienia i znajomość mechanizmów funkcjonowania. Rozumiejąc je, zyskujesz szansę na nawiązanie kontaktu ze swoją duszą. To z kolei stanowi konieczny wstęp do przebudzenia. Właśnie przebudzenie, które Autorka nazywa kosmicznym momentem, zapewnia kontakt z najgłębszą jaźnią. Wówczas możesz z pełną świadomością wybrać te koleje losu, które są ci przeznaczone. Książka ta w prosty sposób przybliża uniwersalną mądrość praw hermetycznych.

Co zyskasz, znając swoje kosmiczne przeznaczenie

Horoskop jest narzędziem, które pokazuje związki między ludźmi a układami planet. Przemawia językiem symboli astrologicznych, odwołujących się do intuicji. Co zyskasz, potrafiąc go zrozumieć? Przede wszystkim dowiesz się, jaki naprawdę jesteś i jaki cel na Ziemi masz do zrealizowania. Nauczysz się wpisywać własne idee w kosmiczny porządek. Zyskasz świadomość ogniw łączących cię z wszechświatem. Wystarczy tylko dostrzec potencjał znaków zodiaku. Ot, choćby w przypadku problemów ze zdrowiem. Astrologia medyczna wiąże objawy chorób ze znakami zodiaku lub układami planet w momencie narodzin. Zgłębiając horoskop pacjenta, można dotrzeć do przyczyny choroby i wyleczyć ją, jeśli przewiduje to plan duszy.

Przekonaj się, jaki plan ma wszechświat wobec ciebie

Książka ta poszerza spojrzenie na świat. Przenosi uwagę z materialistycznego światopoglądu na perspektywę totalnej duchowości. Zaprasza do innego myślenia, wykraczającego poza schematy. Przede wszystkim jednak pokazuje, jak dzięki przebudzonej intuicji dotrzeć do planu, który zapisany jest w twojej duszy. Jego odczytanie umożliwiają informacje zawarte w horoskopie urodzeniowym. Autorka przekonuje, że każdy może je samodzielnie odszyfrować. Wystarczy do tego znajomość kosmicznych kodów. Wszystkie one zostały opisane w tej książce. Tak niewiele dzieli cię od poznania swojego miejsca we wszechświecie. Został ci mały krok do wielkich zmian!

Jak osiągnąć kosmiczne przebudzenie, by zrealizować plan zapisany dla twojej duszy

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ