Astrologia kluczem do poprawy Twojego życia

Jak mądrze wykorzystać swój życiowy potencjał dzięki indywidualnemu układowi planet w horoskopie natalnym

  • ISBN: 978-83-8171-417-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Astrologia psychologiczna (astropsychologia) i horoskop pomogą Ci spełnić marzenia

Jesteś jednym z dwunastu znaków zodiaku – Baranem, Rakiem, może Skorpionem… Czy chcesz tego, czy nie, ale Twój horoskop codzienny oraz urodzeniowy zawierają więcej informacji o Tobie niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Jednak do odczytania znaczeń zapisanych w Twoim horoskopie i układzie planet potrzebujesz klucza. Doskonałą możliwość wglądu w siebie daje astrologia psychologiczna (astropsychologia). Sprawia ona, że nie tylko w pełni wykorzystasz swój wewnętrzny potencjał, ale też zrozumiesz przyczynę swoich błędów i nauczysz się je naprawiać. Wiedza zawarta w tej książce pozwoli Ci wejrzeć w głąb swoich emocji i psychiki z perspektywy znaku zodiaku. Przy tym dowiesz się wszystkiego o wpływie planet na życie. W efekcie – dzięki astrologii psychologicznej i horoskopom codziennemu oraz urodzeniowemu – lepiej poznasz samego siebie. Jednocześnie nauczysz się budować pozytywne relacje z ważnymi dla siebie osobami, a także łatwiej spełnisz marzenia i osiągniesz szczęście zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Dowiedz się, czym jest astrologia psychologiczna (astropsychologia) i jak może odmienić Twoje życie

Astrologia psychologiczna (astropsychologia) to praktyka łącząca astrologię i psychologię głębi. Obie dziedziny za cel stawiają sobie zrozumienie ludzkiego potencjału i wsparcie rozwoju osobistego. Drogą ku temu jest pogłębienie samoświadomości i praktykowanie bardziej konstruktywnych sposobów bycia. Dla dr Jennifer Freed nie są obce zarówno astrologia, jak i psychologia. Bazując na swoim ponadtrzydziestoletnim doświadczeniu, stworzyła skuteczne narzędzia psychoterapeutyczne. Z jednej strony wykorzystują one wiedzę na temat ludzkiego życia i emocji, zaś z drugiej bazują na osiągnięciach astrologii (wpływie planet na życie), w tym horoskopach codziennym i urodzeniowym.

Jak wykorzystać horoskop codzienny i urodzeniowy do obudzenia swojego potencjału

W książce znajdziesz informacje, jak – posiłkując się horoskopami codziennym i urodzeniowym, a więc badając wpływ planet na życie – zidentyfikować swoje mocne strony i wykorzystać je do kształtowania lepszego „ja”. Zrozumiesz też, jak z perspektywy astropsychologii i Twojego indywidualnego układu planet kształtują Cię relacje społeczne i kultura. Mając tak rozległą wiedzę, będziesz potrafił zintegrować wszystkie części swojej jaźni w harmonijną całość. Dzięki temu staniesz się zdrowszy psychicznie i szczęśliwszy. Bez względu na to, jak dobrze rozumiemy siebie, potrzebujemy dodatkowo praktyki i wiedzy, aby skutecznie wyrażać i zarządzać swoimi emocjami. Tych z kolei dostarcza psychologia. Dlatego też Autorka tego poradnika koncentruje się na nazywaniu emocji i zarządzaniu nimi. Podpowiada, jak wykazać się konsekwencją w osiąganiu naszych celów. Doradza także, jak rozwiązywać konflikty i w razie potrzeby sięgnąć po pomoc, wyrażać współczucie, dbać o siebie, efektywnie komunikować się i naprawiać problemy w relacjach. Daje przy tym wskazówki, na co zwracać uwagę, by spełnianie marzeń było prostsze i co ma główny wpływ na rozwój osobisty. Podsumowując, stara się wskazać najpewniejszą drogę do osiągnięcia pełni szczęścia.

Naucz się odczytywać swój horoskop urodzeniowy i odkryj znaczenie planet

Książka ta pomoże Ci przeanalizować Twój horoskop codzienny i urodzeniowy i przez ich pryzmat poznać własne emocje. Dzięki umiejętnie interpretowanemu horoskopowi i kosmogramowi wnikliwiej spojrzysz na samego siebie. Zrozumiesz, w czym tkwi Twój największy potencjał i jak możesz go wykorzystać na drodze do szczęścia i spełniania marzeń. Nauczysz się wzmacniać swoje słabe strony i eliminować błędy popełniane w relacjach z innymi. Astrologia psychologiczna i znak zodiaku uświadomią Ci Twoje atuty, które wykorzystasz na drodze do rozwoju osobistego i osiągania życiowych sukcesów. A wszystko dzięki temu, że Twój zodiak i układ planet skrywają odpowiedź na pytanie, kim tak naprawdę jesteś.

Skorzystaj z mądrości planet, by zmienić swoje życie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ