Czy to jest przyjaźń

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-88351-79-6;
  • Cena katalogowa: 21.30 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2002;
  • Data premiery: 20020601;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Dzięki tej książce poznasz klucz do rozwikłania zawiłości relacji międzyludzkich.
Odkryjesz wzajemne powinnowactwo charakterów, oraz różnice postaw życiowych przedstawicieli wszystkich znaków Zodiaku.
Nauczysz się wykorzystywać tą wiedzę, aby świadomie kreować relacje z innymi w takich dziedzinach życia jak biznes, rodzina, czy małżeństwo.
Autorka poruszyła w tej książce wiele ważnych kwestii. Pokazała w jaki sposób miłość i przyjaźń traktują osoby spod różnych znaków Zodiaku. Opisała ich podejście do spraw intymnych, oraz oczekiwania od partnerów, czy rodziny.
Książka ta pomoże Ci rozpoznać osoby, z którymi relacje dla Ciebie mogą okazać się niszczące, oraz takie które pomogą Ci rozwinąć swój cały potencjał możliwości.

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ
Przegląd prywatności
Studio Astropsychologii

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.