Jak działa Księżyc

Praktyczne wykorzystanie cykli księżycowych

  • ISBN: 978-83-8171-803-5;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Fazy Księżyca pomogą Ci zaplanować bezpieczną przyszłość

Księżyc może służyć jako niezmiernie prosty zegar astrologiczny, dzięki któremu jesteś w stanie skutecznie planować swoją przyszłość. Dzięki tej książce poznasz fazy Księżyca oraz zrozumiesz podstawowe zasady planowania przyszłości i spełniania swoich pragnień. Sekretna wiedza powie Ci jak wypowiadać życzenia oraz podejmować decyzje w harmonii z cyklami Księżyca. Swoim wieloletnim doświadczeniem dzieli się z Tobą jedna z najpoczytniejszych autorek literatury astrologicznej na naszej planecie, której felietony publikowane są na całym świecie. Uwielbia ona wszystko, co związane jest z astrologią, jednak jej szczególne zainteresowanie wiąże się z Księżycem. Swoje rytuały z nowiem oraz pełnią odprawia od wielu lat.

Nów spełni każde Twoje życzenie

Dzięki jej książce Ty również poznasz zasady życia w harmonii z Księżycem oraz ogólny zarys ośmiu jego głównych faz. Dokładnie zrozumiesz zagadnienia związane z nowiem i zrozumiesz moc wypowiadania życzeń – jak należy to robić i dlaczego się sprawdzają.
Krok po kroku nauczysz się szybkiego oraz łatwego lokalizowania nowiu Księżyca w danym miesiącu w osobistym diagramie horoskopowym. Poznasz także efekt jego wpływu, nauczysz się wykorzystywać jego energię do polepszania swojego życia poprzez kontakt z archaniołami i boginiami oraz pobudzisz czakry.

Pełnia uwolni Cię od negatywnych emocji

Pełnia Księżyca nie tylko wygląda pięknie. Łączy się ona również ze wzmożonym odczuwaniem emocji oraz uwolnieniem od wszystkiego, co negatywne. Teraz Ty również poznasz najlepszy sposób na wykorzystanie energii pełni Księżyca podczas jego wędrówki przez każdy ze znaków Zodiaku. Poczujesz również moc przebaczania oraz wyrażania wdzięczności oraz uświadomisz sobie, w jaki sposób prowadzi to do wzmocnienia siły życzeń formułowanych podczas nowiu.
Co więcej, zobaczysz, w jaki sposób pojawienie się pełni Księżyca w danym znaku można wykorzystać do wspierania wszelkich starań, mających na celu świadome życie w harmonii z Wszechświatem. Dowiesz się również, w jaki sposób określić, w której części Twojego diagramu horoskopu znajduje się pełnia Księżyca w każdym miesiącu oraz jakie ma ona znaczenie.

Księżycowa energia na co dzień

Poznasz istotę energii wyzwalanej przez Księżyc każdego dnia oraz zaczniesz ją samodzielnie wykorzystywać. Dowiesz się czym jest zaćmienie, które pojawia się w zależności od nowiu i pełni Księżyca. Nauczysz się również planować przyszłość przy użyciu dwunastomiesięcznego księżycowego kalendarza, co pomoże Ci w regularnej pracy nad sobą.

Księżyc dobry na wszystko

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować przygodę z planowaniem swojego życia, to porady zawarte w tej książce będą stanowiły idealną pomoc w każdej sferze: pracy, miłości, partnerstwa, czy finansów. Wskażą Ci one sposoby pracy z energiami Księżyca, które napełnią obficie mocą Twoje pragnienia oraz marzenia. Poznasz rytuały dosłownie na każdą okazję. Jest to także świetna książka dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swój związek z naturą i przenieść swoje duchowe praktyki na nowy poziom.

Wsparcie Księżyca na każdy dzień.

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ