Horoskop urodzeniowy

Jak samodzielnie interpretować wpływ planet na swoje życie

  • ISBN: 978-83-8171-278-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Astrologia i horoskop urodzeniowy – sposób na szczęście, rozwój osobisty i sukces!

Astrologia zyskuje coraz większą popularność. Niegdyś była tajemną wiedzą, zastrzeżoną wyłącznie dla elit. Później zepchnięto ją z piedestału nauk i sprowadzono do pozostawiających wiele do życzenia horoskopów w czasopismach rozrywkowych. Obecnie astrologia i astropsychologia odzyskują należne im miejsce. Dzieje się to za sprawą coraz szerszego grona astrologów oraz przedstawicieli środowisk opiniotwórczych, a także celebrytów. Sami oni przyznają, że odnoszą sukcesy właśnie dzięki posiłkowaniu się układami planet i energii kosmosu. Profesjonalny horoskop urodzeniowy i codzienny daje ci bowiem możliwość spełniania marzeń! Ale przede wszystkim stanowi doskonałe doradztwo w podejmowaniu trudnych decyzji, a także pomaga w rozwoju osobistym.

Profesjonalny podręcznik astrologii zrozumiały dla każdego

Ta wyjątkowa książka daje ci unikalną okazję poznania swojego horoskopu urodzeniowego. Niezależnie od tego czy jesteś astrologicznym laikiem czy biegłym astrologiem – znajdziesz tu wszystko czego potrzeba do poznania twojego układu planet, a także interpretacji różnych niuansów horoskopu. Znając datę i godzinę urodzenia każdej zainteresowanej osoby (nie tylko swoją), możesz dowiedzieć się jaki jest jej charakter, talenty czy prawdopodobieństwo wystąpienia określonych zdarzeń i okoliczności w jej życiu. Cechy psychologiczne i seksualne, stosunki z rodziną i przyjaciółmi, szczęście, kariera i dobrobyt finansowy – wszystko ma swoje odbicie w horoskopie urodzeniowym.

Twój horoskop urodzeniowy

Aleksej Vaenra, doświadczony astrolog, odkryje przed tobą symbole astrologiczne, układy planet, zodiaki, a nawet astrologiczną mitologię. Dzięki jego poradom wykorzystasz wszystkie te elementy do stworzenia swojego horoskopu urodzeniowego i codziennego. Odkryjesz jaką funkcję w horoskopie urodzeniowym pełni Księżyc i Słońce, a także jaki wpływ mają poszczególne planety na twój związek, relaks, szczęście czy rozwój osobisty. Tabele umieszczone na początku każdego rozdziału pomogą ci z łatwością znaleźć informacje o sobie oraz o osobach ze swojego otoczenia. Pomogą ci one również zrozumieć podłoże konfliktów, z którymi się mierzysz.

Dzięki tej książce zgłębisz kwestie takie jak:

– styl życia lub Słońce w znakach Zodiaku w pracy bądź rodzinie,

– funkcje Księżyca w horoskopie,

– symbole astrologiczne,

– relacje z matką i własną rodziną w zależności od horoskopu,

– Merkury a myślenie emocjonalne, twórcze czy skrupulatne,

– szybki a powolny Merkury a tempo myśli,

– wpływ Merkurego na sukces i trudności w osiągnięciu go,

– cechy szczęścia lub Wenus w znakach Zodiaku,

– Wenus w pieniądzach i życiu uczuciowym,

– Mars, czyli działanie w związku i życiu,

– planowanie czyli Jowisz w znakach Zodiaku,

– poczucie czasu i relacje z ojcem, czyli Saturn,

– Uran w zmianach, przyjaźni i zaufaniu,

– odpoczynek i relaks w Neptunie,

– Pluton a oddawanie.

Astrologia – niech gwiazdy wskażą Ci drogę

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ