Kompletny przewodnik po astrologii

Odkryj, jak interpretować horoskop urodzeniowy, znaki Zodiaku i wpływ planet, by osiągnąć najwyższy potencjał w związkach i karierze

  • ISBN: 978-83-8301-119-6;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 226;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Astrologia dla początkujących – nie ma lepszego przewodnika!

Czy wiesz, że Słońce, Księżyc i ascendent, czyli znak wschodzący, to trzy główne czynniki ukazujące osobowość? Słońce jest twoją istotą, Księżyc duszą, a ascendent jest twoim wizerunkiem. Aby precyzyjnie wyliczyć pozycję tych trzech i innych elementów wykresu, potrzebne są dokładna data, czas i miejsce urodzenia. Jeśli fascynują cię astrologia i układy planet, a także tworzenie horoskopu urodzeniowego, sięgnij po tę książką. Będzie ona twoim przewodnikiem po astrologii dla początkujących. Z pomocą autorki pewnie wkroczysz w ten pełen gwiazd i znaków Zodiaku świat. I zostaniesz w nim na długo!

Układy planet i Zodiak bez tajemnic

Od tysięcy lat wykorzystuje się astrologię, aby przewidzieć nadchodzące wydarzenia, zinterpretować znaczenie życia i łatwiej wchodzić w relacje z innymi ludźmi. Czy jesteś nowicjuszem, czy też od dawna szukasz odpowiedzi w gwiazdach, Kompletny przewodnik po astrologii to wspaniały sposób, aby zrozumieć, czy układ planet ci sprzyja. Żeby maksymalnie ułatwić ci twoją astrologiczną podróż, autorka nauczy cię podstawowych elementów astrologii, takich jak znaki Zodiaku i symbole astrologiczne, jakości i domy. Dowiesz się na przykład, za co odpowiadają poszczególne domy w twoim horoskopie urodzeniowym. Te 12 domów symbolizuje obszary życia. Przykładowo drugi dom to dom zasobów, materii. Trzeci to dom komunikacji, a siódmy dom odpowiada za związki. Wkrótce symbole astrologiczne i układy planet nie będą miały przed tobą tajemnic.

Twój horoskop urodzeniowy – oblicz go i zinterpretuj samodzielnie

Następnie dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, jak wszystkie te kosmiczne elementy wpływają na twój wykres urodzeniowy. Nauczysz się obliczać swój horoskop urodzeniowy i dowiesz się, jak krok po kroku go interpretować. A to pozwoli ci dokonywać świadomych wyborów w życiu, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Przestaniesz być astrologicznym nowicjuszem. Istnieje duża szansa, że po lekturze tej książki staniesz się fachowcem w tej kosmicznej materii. Nauczysz się sprawnie posługiwać takimi pojęciami, jak ascendent, Medium coeli, orba, tranzyt czy retrogradacja. Ułatwi ci to zamieszczony na końcu książki słowniczek. Autorka dodała też poręczne tabele astrologiczne. W książce znajdziesz tabele aspektów czy dekanatów.

Astrologia – nawet dzięki wiedzy dla początkujących możesz znaleźć idealnego partnera

Oblicz i naucz się, jak interpretować swój horoskop urodzeniowy, a to zdecydowanie ułatwi ci znalezienie satysfakcjonującej pracy, a nawet idealnego partnera. Jak? Oto mała podpowiedź. Przykładowo, jeśli twój znak Zodiaku to Strzelec, udany związek stworzysz z osobą spod znaku Koziorożca lub Lwa. Jeśli zaś jesteś Wagą, nie powinieneś szukać miłości u Ryb lub Barana. Baran i Waga to przeciwstawne znaki, a osoby te reprezentują odmienne podejście do życia. Związek nie będzie udany. Zaintrygowany? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym podręczniku.

Zabłyśnij w pracy, rozgryź swego szefa i odnieś sukces!

Jeśli chcesz wiedzieć, jak astrologia może pomóc ci na ścieżce kariery, tu również się nie zawiedziesz. Autorka przygotowała kompendium wiedzy o znakach Zodiaku u ludzi, których możesz spotkać w pracy. Odkryjesz na przykład, że szef spod znaku Lwa urodził się, by rządzić i wszystkim to pokaże. A szef – Bliźnięta może być trudny z powodu swojej niespokojnej i nieprzewidywalnej natury. Poznasz także swoje mocne i słabe strony związane z pracą. A także zawody, które są wprost stworzone dla ciebie. Czy wiedziałeś, że idealnym zawodem dla Byka jest bankier, kasjer, finansista, specjalista do spraw kredytów? A co z Rakiem? Czy sprawdzi się w roli lekarza, czy może lepiej mu będzie w kuchni? Przekonaj się, jak fascynujący jest świat astrologii!

Odkryj, jak układają się twoje gwiazdy!

  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ