Podręcznik astrologii praktycznej

Znaczenie domów w horoskopie urodzeniowym

  • ISBN: 978-83-8171-286-6;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 448;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Czym są domy w horoskopie urodzeniowym?

W książce znajdziesz szczegółowe i wszechstronne zaprezentowanie tematyki domów w horoskopie urodzeniowym. Są one jednym z kilku zasadniczych elementów każdego horoskopu. Domy przedstawione są zgodnie z nowoczesną astrologią i astropsychologią oraz ich znaczeniem obowiązującym w klasycznej astrologii. W tym praktycznym poradniku odnajdziesz odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania o rozwój osobisty i szczęście. Poznasz ważne daty w cyklu Zodiaku związane ze znakami rozpoczynającymi każdą porę roku, a tym samym z najważniejszymi domami horoskopowymi.

Jak obliczyć domy w horoskopie? Ekspertka w dziedzinie astropsychologii podzieli się swoja wiedzą

To już trzecia książka Jolanty Gałązkiewicz-Gołębiewskiej, dyplomowanej astropsycholożki, która stawia horoskopy urodzeniowe od ponad dwóch dekad. Kładzie przy tym nacisk na astrologię nowoczesną, jak i tradycyjną. W swojej pracy ceni przede wszystkim kompetencje, rzetelność i dyskrecję. Astrologia jest zarówno jej zawodem, pasją jak i stylem życia. W tym podręczniku prezentuje informacje na temat domów horoskopowych oraz genezy, roli i znaczenia dwóch kardynalnych punktów każdego horoskopu: Medium Coeli oraz Imum Coeli, które wyznaczają początek dziesiątego i czwartego sektora horoskopowego (sektory te należą do najważniejszych, kątowych domów horoskopu). Przedstawia również dogłębną ich interpretację w znakach Zodiaku, dokonaną zarówno w duchu współczesnym, jak i tradycyjnym. Rzetelna wiedza o domach w horoskopie urodzeniowym z pewnością przyda ci się również przy stawianiu horoskopów codziennych.

Praktyczny podręcznik, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych

Osoby początkujące znajdą w tej książce nie tylko znaczenie pustych domów horoskopu (a więc takich, w których nie ma planet), ale także odkryją rolę dyspozytorów domów oraz sposób interpretowania położenia władców domów w innych domach. Zdobędą informacje na temat różnic między położeniem planet w pierwszych i końcowych stopniach domów. Zapoznają się z pojęciem szerokich i wąskich domów w horoskopie, w tym domu zamkniętego w znaku i znaku zamkniętego w domu, jak też zdobędą rzetelną wiedzę o domach kątowych, następujących i upadających. Dodatkowo, odnajdą podpowiedzi interpretacyjne związane z położeniem planet w poszczególnych domach horoskopu urodzeniowego, a także dokładne objaśnienie planet znajdujących się w trudnym dwunastym domu. Ponadto uzyskają odpowiedzi na często zadawane pytania o powodzenie i szczęście: – Czy doczekam się potomstwa? – Czy będę w związku?

Źródło wiedzy dla profesjonalistów

Osoby z doświadczeniem w dziedzinie astropsychologii, nauczą się dzięki tej książce rozszyfrowywania klasycznych, kwadratowych rysunków horoskopu, poznają tradycyjne (greckie i łacińskie) nazwy domów horoskopowych oraz ich znaczenie. Dodatkowo posiądą wiedzę na temat domów bogów i demonów, czyli sektorów, którym tradycyjnie patronują dobre i złe duchy (chodzi o domy, które „nie widzą” Ascendentu lub „widzą” Ascendent) oraz kwestii tak zwanych domów radości planet. Osobom z większą wiedzą astrologiczną pomocna będzie analiza horoskopów zgodnie z systemem domów równych od 0 stopnia Ascendentu (czyli metodę zwaną „całe znaki jako domy”) dokładnie objaśnionych przez Autorkę wraz z wirtualnym punktem horoskopu o nazwie Werteks/Vertex.

Trafne pytania w astrologii

Ta książka pozwoli Ci zrozumieć, jakie pytania należy stawiać odnośnie każdego z dwunastu domów horoskopowych. Nauczy Cię samodzielnej oceny położenia planet w rozmaitych miejscach horoskopu. Dzięki tej podstawowej wiedzy poznasz hierarchię ważności domów horoskopowych. Dowiesz się, jak rozróżniać domy silne od słabych oraz sprzyjające od niesprzyjających. Ważne wskazówki przekazane w tym podręczniku będą świetną inwestycją w twój rozwój osobisty. Podręcznik astrologii praktycznej to niezbędne narzędzie pracy każdego, kto chce dowiedzieć się, jak obliczyć domy w horoskopie. Bez wątpienia pogłębi też wiedzę tych, którzy interpretują horoskop codzienny.

Odkryj domy w horoskopie urodzeniowym

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ