Praktyczna astrologia na co dzień

Wykorzystanie mocy planet, aspektów, domów astrologicznych w rozwinięciu potencjału swojego życia

  • ISBN: 978-83-8301-447-0;
  • Cena katalogowa: 74.70 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Paweł Uklejski
Paweł Uklejski
30
0

Astrologia dla początkujących – praktyczny poradnik, który otworzy przed tobą tajemnice świata astropsychologii

Od zarania dziejów ludzkość interesowała się kosmicznymi zjawiskami. Dawne cywilizacje przypisywały spadającym gwiazdom boskie ingerencje. Z kolei Słońce przez tysiące lat było centralnym punktem wielu dawnych wierzeń. Jednak starożytni myśliciele stworzyli odrębną dziedzinę, która bada wpływ tych zjawisk na człowieka i otaczający nas świat – astrologię. To dzięki niej możemy czerpać korzyści z układów planet, obliczać i interpretować horoskopy urodzeniowe lub zrozumieć zależność między znakami zodiaku a planetami. Jeśli fascynuje cię astropsychologia i pragniesz zrozumieć, czym jest astrologia – sięgnij po tę książkę.

Horoskopy, symbole astrologiczne, układy planet – poznaj astrologię dla początkujących

W zrozumieniu istoty astrologii niezbędna będzie podstawowa wiedza na jej temat. Wszyscy wiemy, że tradycyjny sposób nauki, który znamy ze szkół, nie przynosi zbyt dużych efektów. Dlatego Autorka publikacji poszła o krok dalej i przygotowała zestaw ćwiczeń, które w przyjemny i humorystyczny sposób przybliżą ci temat planet i gwiazd. Przekonasz się, że horoskopy i symbole astrologiczne nie są jedynie domeną telewizyjnych wróżek. Dowiesz się, czym są domy astrologiczne oraz jak je interpretować. Nauczysz się czytać efemerydy i aspekty, które pomogą ci lepiej przewidzieć nadchodzące wydarzenia. Weź sprawy we własne ręce i opanuj astrologię dla początkujących!

W jaki sposób możesz obliczyć i interpretować swój horoskop urodzeniowy?

Horoskop urodzeniowy to węższy i bardziej spersonalizowany typ wykresu astrologicznego. Z jego pomocą możesz dowiedzieć się wielu informacji o swojej osobowości, charakterze, a nawet celach w życiu. Żeby lepiej zrozumieć ten typ horoskopu, będzie ci potrzebna wiedza o domach astrologicznych, znakach zodiaku, planetach i symbolach. Właśnie dlatego wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w tej publikacji. Dowiesz się, jak krok po kroku interpretować taki wykres. Dzięki tej wiedzy odkryjesz swój uśpiony potencjał, zrozumiesz swoje zachowania i położenie pośród planet i gwiazd.

Znaki zodiaku a planety – astrologia dla początkujących w praktyce

Z punktu widzenia astrologicznego każdy z nas jest reprezentowany przez jeden z dwunastu znaków zodiaku. Wszystkie one posiadają unikalną charakterystykę. Co ciekawe, w bardzo podobny sposób działają planety. Znak Barana zazwyczaj jest łączony z Marsem. Osoby spod tego znaku posiadają silną i dominującą osobowość. Z kolei Mars symbolizuje cechy męskie, które od setek lat przypisywane są władcom, wielkim bohaterom, a nawet wojnie, jak w przypadku bóstwa pochodzącego ze starożytnego Rzymu. Połączenie Lwa i Słońca symbolizuje dumę, poczucie własnej wartości i namiętność. Więcej informacji znajdziesz w książce.

Astrologia dla początkujących zmieni twoje życie na lepsze

Główną cechą tej książki są proste ćwiczenia, dzięki którym znaki, układy planet, symbole i horoskopy nie będą miały przed tobą żadnych tajemnic. Dowiesz się, jaki zawód wybrać i jaką ścieżkę kariery obrać, kierując się interpretacją znaku zodiaku. W ten sposób poznasz swoje słabe i mocne strony. Co więcej, ta wiedza pomoże ci w podejmowaniu bardziej ryzykownych decyzji, które w przyszłości mogą okazać się przełomowe w twoim życiu. Ponadto zbudujesz mocne i trwałe relacje z bliskimi osobami, a także odkryjesz swój wewnętrzny potencjał. W ten sposób uzyskasz nie tylko szczęście zawodowe, ale przede wszystkim osobiste.

Kilka opinii na temat Praktycznej astrologii na co dzień

„W Praktycznej astrologii na co dzień Theresa Reed robi dokładnie to, co obiecuje: omawia astrologię w przyjazny i zabawny sposób. Ten praktyczny zeszyt ćwiczeń, pełen informacji, ilustracji, wykresów i ćwiczeń służy również jako dziennik. Jednak to, co najbardziej podobało mi się w jej książce, to styl pisania Reed – jest dowcipny, wciągający, zachęcający i wprowadza pożądaną dawkę humoru do poważnego i złożonego tematu. Każdy początkujący astrolog powinien mieć egzemplarz tej książki – a wielu z nas, doświadczonych obserwatorów gwiazd, również zechce dodać ją do swoich zbiorów”. 

–– Skye Alexander, autorka książki „Magickal Astrology”

„Dokładny i bardzo zabawny przewodnik po fascynującym języku astrologii, który z pewnością cię wciągnie. Theresa sprawia, że jej książka ​​jest prawdziwa, użyteczna i zabawna! To idealne wprowadzenie do astrologii”.

— Monte Farber i Amy Zerner, autorzy książek „Astrology for Wellness”, „Sun Sign Secrets” i „Karma Cards

„Theresa nigdy nie przestaje inspirować swoją uczciwością, dowcipem i zaangażowaniem w udostępnianiu mistycznych treści. Z książką Praktyczna astrologia na co dzień nie jest inaczej. Ta publikacja to brakujące ogniwo dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z astrologią i są przytłoczeni informacjami, nie wiedząc, jak je ze sobą połączyć. Theresa prowadzi czytelników za rękę przez wszystkie podstawy, umożliwiając im naukę astrologii w ekscytujący, zabawny i łatwy do zrozumienia sposób. Jest żywym, świetlanym przykładem tego, co to znaczy żyć magicznie, używać astrologii jako narzędzia do zrozumienia swojego życia. Ta książka jest darem, który może pomóc nowemu pokoleniu zrozumieć i urzeczywistnić przesłanie astrologii w ponadczasowy sposób”. 

— Gabriela Herstik, autorka książki „Inner Witch: A Modern Guide to the Ancient Craft” Zmień swoje życie i zaufaj astrologii!

Zmień swoje życie i zaufaj astrologii!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ