Reguły astrologii tradycyjnej

Od wielkiej polityki do udanych związków między ludźmi

  • ISBN: 978-83-7377-479-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 290;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Irena Kloskowska
0
0

Poznaj reguły astrologii tradycyjnej z astrologiem Piotrem Piotrowskim!

Jesteś amatorem astrologii, a może zajmujesz się nią profesjonalnie? Próbujesz zgłębić wiedzę kryjącą się w układach planet lub zaszyfrowaną w znakach zodiaku? Niezależnie od stopnia swojego zaawansowania, musisz pamiętać, że reguły astrologii tradycyjnej nadal znajdują zastosowanie. Co więcej, pomagają w skutecznym rozwiązywaniu problemów związanych ze stawianiem horoskopów. Udzielają również odpowiedzi, na wiele pytań dotyczących komunikacji międzyludzkiej, pieniędzy czy sukcesu. Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się, które reguły astrologii tradycyjnej mogą być wykorzystywane w pracy astrologa i są użyteczne podczas realizowania astrologicznej pasji. Otrzymasz także bezcenne narzędzia, pomocne w dbaniu o indywidualny rozwój duchowy, wspierające budowanie szczęśliwych relacji oraz ułatwiające podejmowanie kluczowych decyzji życiowych.

Dlaczego reguły astrologii tradycyjnej nadal są skuteczne?

Współczesna astrologia stanowi zaledwie ułamek wielowiekowej tradycji odczytywania wpływu gwiazd i planet na istotę ludzką. Jej ewolucja włącza odkrycia nowych ciał niebieskich, jak Uran, Neptun czy Chiron. W natłoku odkryć to właśnie reguły astrologii tradycyjnej wprowadzają ład w nowożytnej astrologii nie tracąc nic ze swojej aktualności. A to dlatego, że w astrologii tradycyjnej wszystko opiera się na znajomości konkretnych zasad. Z kolei współczesny astrolog zbyt często korzysta z intuicji i wyobraźni, które prowadzą go do nadinterpretacji własnych obserwacji.

Jak znaki zodiaku i układy planet wpływają na ludzkie szczęście

Autor książki, w oparciu o dzieła dawnych mistrzów, ujawnia reguły astrologii tradycyjnej służące interpretacji współczesnego horoskopu. Jego zdaniem, wiele spraw i wydarzeń ma związek z dwoma skrajnymi emocjami: miłością i nienawiścią, wzajemnym dopasowaniem albo wrogością. Innymi słowy to, co decyduje o naszych losach, często da się sprowadzić do dwóch antagonistycznych pojęć: sukcesu i porażki, konfliktu i porozumienia. Wiedza ta umożliwi Ci poznanie przyszłych losów związku, od momentu poznania poprzez ślub i małżeństwo analizując położenie planet w domach. Księżyc zmierzający do pozytywnego aspektu Wenus wróży udane relacje i szczęśliwe małżeństwo. Wykorzystasz tę wiedzę w doborze najlepszego partnera życiowego lub by uniknąć konfliktów w komunikacji.

Bezcenna wiedza astrologiczna gwarantem sukcesu?

Dawne reguły astrologii tradycyjnej pozwolą Ci również uzyskać bardzo dokładne i trafne odpowiedzi na pytania dotyczące sytuacji finansowej, operowania pieniędzmi, podjęcia nowej pracy, biznesowych relacji czy przyszłych inwestycji. Gwarantem sukcesu jest obecność sygnifikatorów w domu I i VII, oraz ich wspólna droga do aspektu, a zwłaszcza koniunkcji. Dzięki tej książce będziesz mógł zinterpretować poszczególne znaki zodiaku oraz zrozumiesz, jaki związek mają zodiak i planety. Dowiesz się, na czym polega podział znaków zodiaku na męskie i żeńskie oraz co komunikują ich wzajemne wpływy. Przy okazji poznasz atrybuty planet i ich oddziaływanie na stan zdrowia dzięki znajomości melotezji. Wykorzystasz wiedzę o planetach i odpowiadających im poszczególnych znakach zodiaku, a także jaki typ horoskopu – dzienny lub nocny – jest im przypisany.

Odkryj nowy wymiar zapomnianej astrologii!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ