Reguły astrologii tradycyjnej. Od wielkiej polityki do udanych związków między ludźmi
  • ISBN: 978-83-7377-479-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 290;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Patrycja Buraczewska
0

Dawne reguły stale aktualne

Tradycyjna astrologia wyróżnia siedem planet: Saturn, Jowisz, Mars, Słońce, Wenus, Merkury i Księżyc, których porządek chaldejski miał kluczowe znaczenie w całej symbolice astrologicznej. Jakie ma znaczenie dziś? Czy reguły arabskich astrologów sprzed setek lat mają jeszcze zastosowanie?

Rola astrologii i jej wpływ na bieg dziejów świata

Otóż mają one jeden zasadniczy walor, mianowicie taki, że są bardzo dobrze uregulowane. Oznacza to, że każdy astrolog znający kanoniczne teksty arabskich czy średniowiecznych mistrzów doszedłby ostatecznie, jeśli nie do identycznych, to na pewno do podobnych wniosków. W astrologii tradycyjnej wszystko opierało się na znajomości konkretnych reguł. Współczesny astrolog natomiast zbyt często korzysta z intuicji i wyobraźni, które prowadzą niekiedy na manowce.

Znaki zodiaku i planety

Dzięki publikacji dowiesz się, jakie znaczenie ma podział znaków zodiaku na męskie i żeńskie oraz które z nich są prosto, a które krzywo wschodzące. Poznasz ich atrybuty, prajakość oraz melotezję. Zrozumiesz, jakie planety odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku, a także jaki typ horoskopu – dzienny lub nocny – jest im przypisany.

Reguły astrologii tradycyjnej w codziennym życiu

Autor w oparciu o dzieła dawnych mistrzów ujawnia tradycyjne reguły interpretacji horoskopu. Obszernie analizuje traktat poświęcony astrologii wojny i pokazuje, jak trafnie przewidywać wyniki wyborów politycznych. Omawiane w tej książce konkretne reguły astrologii tradycyjnej wykorzystasz w codziennym życiu. Z ich pomocą zadbasz o udane relacje międzyludzkie, dokonasz właściwych wyborów w odpowiednim czasie, wybierzesz najlepszy moment na ślub, podróż, podpisywanie umów, podjęcie pracy oraz wiele innych.

Tej wiedzy nie znajdziesz w żadnym podręczniku do astrologii!

Kolejna publikacja Piotrowskiego pokazuje, że dawne reguły, o których nigdzie wcześniej nie pisano w polskiej literaturze przedmiotu, pozwalają na bardzo dokładne, precyzyjne i trafne odpowiedzi. Dodatkowo znajdziesz w tej publikacji aspekty par planet na najbliższe lata. Będziesz w stanie zinterpretować poszczególne znaki zodiaku oraz zrozumiesz, jaki związek ma zodiak i planety.

Odkryj nowy wymiar zapomnianej astrologii!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ