Numerologia droga życia

  • ISBN: 978-83-7377-110-9;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 170 x 240 mm;
  • Data ostatniego wydania: 2004;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Numerologia droga życia. Poznaj moc zakodowaną w liczbach i popartą dorobkiem astropsychologii

Czy wiesz, że w dacie urodzenia zapisany jest Twój los? Gdy rodzi się człowiek, tworzy się jego Droga Życia. Układ liczb w dacie urodzenia oraz pozycja Słońca i planet w horoskopie urodzeniowym dają wyjątkowy i w pełni unikalny kod, w którym zapisany jest Twój charakter czy przyszłość. Jednak numerologia, to nie tylko liczby, ale również alfabet numerologiczny, za pomocą którego można odczytać np. informacje z Twojego imienia i nazwiska. Praktyczny poradnik „Numerologia droga życia” sprawi, że liczby nie będą miały przed Tobą tajemnic.

Numerologia w praktyce. Dowiedz się, kiedy ją stosować i zyskać szczęście, miłość, sukces i pieniądze

Tę wyjątkową wiedzę ezoteryczną, oparta na astrologii, można wykorzystać na wiele sposobów, nie tylko do odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Dokąd zmierza moje życie? Co mi się przydarzy? Używana jest również do celów poznawczych, rozwojowych oraz czysto praktycznych. Za jej pomocą możemy prognozować skutki naszych działań, wydarzenia na świecie, decyzje ekonomiczne, ocenić szanse leczenia czy rekrutować pracowników. Bez wątpienia zainwestujesz w swoje szczęście, sukces i rozwój osobisty. Odkrywając tajniki podświadomości, wzmocnisz motywację i zyskasz miłość i pieniądze. Liczba drogi życia czy numerologia imienia pozwolą Ci twórczo planować przyszłość Twoją i bliskich.

Portret numerologiczny a horoskop astrologiczny. Liczba drogi życia i numerologia imienia

Portret numerologiczny jest czymś w rodzaju horoskopu dla numerologa. Daje wgląd w cechy i doświadczenia życiowe człowieka. Poza tym, opisuje jego przeszłość i przyszłość, a także choroby, wrażliwe części ciała, czy nawet okresy pogorszenia stanu zdrowia. Obraz ten uzyskujemy dzięki zestawieniu ze sobą daty urodzenia, imienia i nazwiska. Od horoskopu astrologicznego różni się tym, że ten drugi powstaje na podstawie symboli planet, ciał niebieskich, a także domów astrologicznych i aspektów planet. Astrologia i numerologia to pokrewne i uzupełniające się dziedziny. Obie pomogą Ci zaplanować z sukcesem Twój rozwój osobisty.

Ucz się od najlepszych. W pełni wykorzystaj poradnik „Numerologia droga życia”

Henryk Rekus, wybitny znawca i ekspert w dziedzinie numerologii i astropsychologii, zabierze Cię w wyjątkową podróż, w trakcie której odkryjesz siebie i swoją przyszłość. Skutecznie wzmocnisz motywację do działania. Dzięki fachowym poradom Autora poznasz sposoby na obliczenie i odczytanie swojej Liczby Drogi Życia. Dowiesz się, czy jesteś numerologiczną 1 o cechach przywódczych, czy może wrażliwą i uczuciową 9? Poznasz znaczenie Liczby Podświadomości, liczb aury imienia i nazwiska, numerologię liter. Zamieszczony w książce graficzny wykres Drogi Życia, Cykli, Spełnień i Wyzwań ułatwi Ci interpretację liczb. Autor skutecznie nauczy Cię odczytywać Twoje ziemskie kody. Samodzielnie wyliczysz Liczbę Drogi Życia, Podświadomości, Miesiąca i Roku Osobistego, Imienia i Nazwiska czy Wyzwań życiowych. To Ty sam, dzięki umiejętności odczytywania wiedzy z liczb, wybierzesz i określisz drogę, którą będziesz podążać w życiu.

Oblicz swoją Drogę Życia!

ZAPISZ SIĘ