Numerologia – przewodnik dla początkujących

Co mówią ważne liczby w twoim życiu i jak je wykorzystać do osiągania celów

 • ISBN: 978-83-8301-442-5;
 • Cena katalogowa: 49.40 zł;
 • Ilość stron: 200;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2024;
 • Nr wydania: I - dodruk;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
20
0

Numerologia z daty urodzenia oraz imienia i nazwiska – odkryj proste narzędzie rozwoju osobistego

Któż nie chciałby lepiej rozumieć siebie i otaczających nas ludzi – rodzinę, przyjaciół, szefa i współpracowników? To pozwalałoby budować zdrowe i bardziej przewidywalne relacje. A co, gdyby istniało narzędzie, które pozwalałoby poszerzyć świadomość i zwiększyć pewność siebie przy podejmowaniu wszelkich decyzji na drodze rozwoju osobistego? Otóż takie narzędzie istnieje. Jest nim numerologia! Czym jest ta, wywodząca się z psychotroniki, nauka? Numerologia bada mistyczne związki pomiędzy liczbami i wzorami liczbowymi. Odkrywa znaczenie liczb, a także liter w życiu każdego z nas. To mieszanka nauki, symboli, mitologii i filozofii, która stanowi klucz do odszyfrowania naszego przeznaczenia. Najczęściej wykorzystywana jest numerologia z daty urodzenia oraz z imienia i nazwiska. Przekonaj się, jak to działa!

Jaki korzyści daje numerologia?

Numerologia pomaga wykorzystać maksymalny potencjał. Prowadzi do lepszego zrozumienia siebie i ludzi wokół, wykorzystania intuicji, dokonywania lepszych wyborów, zrozumienia zgodności z przyjaciółmi i partnerami, skorzystania z pomyślnego czasu i zdecydowania, kiedy działać, a kiedy lepiej poczekać. Numerologia doprowadzi cię też do odkrycia twoich talentów i darów, zrozumienia cykli twojego życia oraz przyjęcie zmian. Ujawnia cechy osobowości oraz potencjalne przeszkody życiowe, a także najlepsze działania, które należy podjąć. Numerologia pomoże ci także w spojrzeniu wstecz. Gdy zastanowisz się nad wydarzeniami ze swojego życia, to sposób, w jaki potoczyły się one w twoich cyklach numerycznych, rozjaśni ci to, co się stało i dlaczego. Świadomość, czego masz doświadczać w poszczególnym roku, miesiącu czy dniu sprawi, że łatwiej ci będzie przechodzić przez cykle życia. Będziesz w stanie przewidzieć i przygotować się na nadchodzące wyzwania oraz skorzystać z satysfakcjonujących okazji.

Numerologia z daty urodzenia oraz imienia i nazwiska – przekonaj się, jakie to proste!

Jak nauczyć się numerologii? Czy obliczanie profili numerologicznych jest trudne? Jakie dane są potrzebne, aby odkryć swoje przeznaczenie lub przeznaczenie kogoś bliskiego? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań o numerologię znajdziesz w tej książce. Publikacja jest idealna dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą, wywodzącą się z psychotroniki, nauką. To przewodnik napisany zabawnym i zrozumiałym językiem przez doświadczoną numerolożkę pitagorejską, który nauczy cię, jak rozszyfrować ważne liczby w twoim życiu oraz życiu twoich przyjaciół i rodziny. Wyostrz swoją intuicję, popraw relacje i zwiększ pewność siebie dzięki numerologii. Zyskaj nowe możliwości! Już dziś wykorzystaj swoje mocne strony dzięki mocy liczb i symboli!

W tej praktycznej książce znajdziesz:

 • Podstawy numerologii – nie musisz wykonywać skomplikowanej matematyki, aby nauczyć się numerologii. System wymaga jedynie prostego dodawania i zmniejszania do jednej cyfry. Dowiesz się, jak to zrobić.
 • Twoje podstawowe liczby – używając numerologii z imienia i nazwiska oraz daty urodzenia, obliczysz swój profil numerologiczny. To pomoże ci lepiej zrozumieć siebie i twoje przeznaczenie. Zagłębisz się również w swoje osobiste lata, miesiące i dni, abyś mógł podejmować lepsze decyzje i planować swoją przyszłość.
 • Wskazówki, jak połączyć to wszystko razem – dowiesz się, jak zastosować nowo zdobytą wiedzę, aby poprawić każdą dziedzinę swojego życia, w tym relacje z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.

Wykorzystaj liczby i odkryj swoje przeznaczenie

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ