Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii. Haitańskie hoodoo
Tytuł oryginału: Charms, Spells, and Formulas

Autor, rodowity Luizjańczyk i praktyk hoodoo, pomoże ci zgłębić tajniki tej potężnej i tajemniczej sztuki. Talizmany gri gri, lalki, zaklęcia i praktyczne porady zapewnią Tobie oraz Twoim bliskim ochronę i pomyślność. Wszystkie opisane w książce techniki łączą trzy cechy – prostota, skuteczność i bezpieczeństwo. Biała Magia w codziennym życiu.

  • ISBN: 978-83-7377-615-9;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;

Dobra magia hoodoo

Wszyscy kojarzymy voodoo. Religia ta okryła się ponurą sławą dzięki jej wykorzystaniu w literaturze i filmie. Jest kojarzona głównie ze szmacianymi laleczkami, które mają uosabiać naszego przeciwnika i przebijaniem ich części ciała w celu zadania mu bólu. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że istnieje magiczny system, który pomimo podobnej nazwy, różni się od voodoo niemal wszystkim. Mowa o hoodoo. Pochodzi ono z innego kontynentu, jest w pełni bezpieczne, a przy tym służy głównie do czynienia dobra.

Potężne techniki Białej Magii

Ray Malbrough, rodowity Luizjańczyk i praktyk hoodoo, pomoże Ci zgłębić tajniki tej potężnej i tajemniczej sztuki, będącej przykładem Białej Magii. Dzięki jego książce poznasz techniki z powodzeniem stosowane przez czarowników od blisko dwóch stuleci. Krok po kroku nauczysz się, jak wykorzystać talizmany gri gri, lalki, zaklęcia i sprawdzone przez Autora porady. Dzięki nim możesz zapewnić sobie dobrobyt i szczęście oraz ochronić siebie, rodzinę i dom przed wszelkim złem. Sam na sobie sprawdzisz skuteczność rytuałów oraz zaklęć i uwierzysz w siłę magicznych praktyk.

Skorzystaj z przepisów Autora i stwórz magiczne mikstury, płyny i proszki

W publikacji zostały zawarte przepisy na samodzielne sporządzenie olejów, kadzideł, mikstur czy proszków. Dzięki zastosowaniu wybranych kadzidełek poprawisz oraz zachowasz zdrowie, przyciągniesz sobie miłość, zapewnisz dobrobyt czy osłabisz przeciwnika. Oleje z dodatkiem wonnych ziół i przypraw pomogą Ci przyciągnąć szczęście, sukcesy w pracy, ochronić dom czy uspokoić myśli. Magicznymi płynami pokropisz mieszkanie, miejsce pracy, by zapewnić sobie spokój i sukcesy.

Niezawodne sposoby na przeciwności losu

Już dzisiaj możesz doświadczyć proroczych snów i znaleźć niezawodne sposoby na pozytywne rozstrzygnięcie spraw prawnych. Część przedstawionych rytuałów pomoże Ci znaleźć wymarzoną pracę, a inne umożliwią wpadnięcie w sidła idealnej miłości. Jeśli obawiasz się, że ktoś rzucił urok na Ciebie lub Twoich bliskich, książka ta podsunie Ci kolejne znakomite rozwiązania. Dzięki niej poznasz również nowe sposoby na skorzystanie z mocy modlitw i biblijnych psalmów.

Prosto, skutecznie i bezpiecznie

Autor, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, podaje Ci szereg sposobów na poprawę życia – Twojego i Twoich bliskich. Wszystkie je łączą trzy cechy – prostota, skuteczność i bezpieczeństwo. Dzięki niemu poznasz magiczne zaklęcia i zaczniesz je stosować w codziennym życiu. Przekonasz się, jaki dobroczynny wpływ na Ciebie i otaczających Cię ludzi może mieć Biała Magia i jej zaklęcia. Nauczysz się odczyniać roki, a także stosować magię świec. Za pomocą magicznych sztuczek zapewnisz sobie dobrobyt, miłość, sukces i szczęście.

Biała Magia w codziennym życiu.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ