Amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii

Haitańskie hoodoo

Tytuł oryginału: Charms, Spells, and Formulas
  • ISBN: 978-83-8171-612-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: III-dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Hoodoo to nie voodoo – poznaj dobrą magię!

Z pewnością każdy z nas zetknął się ze słowem voodoo, znamy też laleczki voodoo. Religia ta okryła się ponurą sławą za sprawą jej wykorzystaniu w literaturze i filmie. Jest kojarzona głównie właśnie ze szmacianymi laleczkami voodoo, które mają uosabiać przeciwnika, a przebijanie ich części ciała zadaje ból prawdziwej osobie. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że istnieje magiczny system, który pomimo podobnej nazwy, różni się od voodoo niemal wszystkim. Mowa o hoodoo. Hoodoo pochodzi z innego kontynentu, jest w pełni bezpieczne, a przy tym służy głównie do czynienia dobra. To czysta, biała magia!

Przekonaj się, jak potężne są techniki Białej Magii

Od zarania dziejów ludzie – wywodzący się z każdej możliwej cywilizacji – pokładali wiarę w amuletach, rytuałach, zaklęciach, czarach i innych magicznych praktykach. Ze względu na to ezoteryka nie była im obca. Autor, praktyk hoodoo, przekaże Ci tajniki tej potężnej i tajemniczej sztuki, którą zalicza się do czarów Białej Magii. Techniki i symbole, które przedstawia w tej książce, stosowane są przez czarowników od blisko dwóch stuleci. Krok po kroku nauczysz się, jak wykorzystać talizmany gri gri, lalki, zaklęcia i sprawdzone przez Autora porady. Dzięki nim możesz zapewnić sobie dobrobyt i szczęście, a dzięki zaklęciom ochronnym ochronić siebie, rodzinę i dom przed wszelkim złem. Sam na sobie sprawdzisz skuteczność rytuałów oraz zaklęć i uwierzysz w siłę magicznych praktyk.

Skorzystaj z przepisów Autora i stwórz magiczne mikstury, płyny i proszki

Olej ochronny, „ocet czterech złodziei”, rytuał uwodzenia, amulet przyciągający pieniądze i dostatek… W publikacji Autor zawarł przepisy na łatwe do samodzielnego sporządzenia oleje, kadzidła, mikstury czy proszki. Dzięki zastosowaniu wybranych kadzidełek poprawisz zdrowie, przyciągniesz do siebie miłość, zapewnisz rodzinie ochronę i dobrobyt czy osłabisz przeciwnika. Oleje z dodatkiem wonnych ziół i przypraw pomogą Ci przyciągnąć szczęście, sukcesy w pracy, ochronić dom czy uspokoić myśli. Magicznymi płynami pokropisz mieszkanie, miejsce pracy, by już wkrótce cieszyć się spokojem i sukcesami.

Biała Magia – niezawodne sposoby na przeciwności losu

Już dzisiaj możesz doświadczyć proroczych snów i znaleźć niezawodne sposoby na pozytywne rozstrzygnięcie spraw prawnych. Część przedstawionych rytuałów pomoże Ci znaleźć wymarzoną pracę, a inne umożliwią Ci lądowanie w sidłach idealnej miłości. Jeśli obawiasz się, że ktoś rzucił urok na Ciebie lub Twoich bliskich, ta książka podsunie Ci kolejne znakomite rozwiązania – zaklęcia ochronne.

Dzięki tej książce Biała Magia będzie prosta, skuteczna i bezpieczna

Autor, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, w tej pełnej ezoteryki książce podaje Ci szereg sposobów na poprawę jakości Twojego życia. Z pewnością jego metody łączą trzy cechy: prostota, skuteczność i bezpieczeństwo. Dzięki niemu poznasz czary, magiczne zaklęcia ochronne i zaczniesz je stosować w codziennym życiu. Dlatego szybko przekonasz się, jaki dobroczynny wpływ na Ciebie i otaczających Cię ludzi może mieć Biała Magia. Nauczysz się odczyniać uroki, a także stosować magię świec. Za pomocą magicznych sztuczek zapewnisz sobie dobrobyt, miłość, sukces i szczęście. Symbole, amulety, zaklęcia i rytuały Białej Magii są na wyciągnięcie ręki. Czy chcesz z nich skorzystać?

Biała Magia w codziennym życiu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ