Magia sigili

Skuteczne symbole, znaki, kształty, cyfry, litery wzmacniające siłę każdej magicznej praktyki

  • ISBN: 978-83-8301-284-1;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
20
0

Czy wiesz, że każdy symbol ma swoje znaczenie? Wkrocz do świata magicznych sigili!

Krzyż to miejsce spotkania dwóch różnych idei, a jeśli wszystkie jego ramiona są równe, ten symbol oznacza równowagę. Narysowany szewron, czyli znak w kształcie V, może być wykorzystany do przechwycenia energii. W połączeniu z innymi kształtami szewron tworzy wiele wpływowych symboli, takich jak trójkąt lub strzała. Zaś linia falista symbolizuje zmianę i transformację. Co z bardziej skomplikowanymi symbolami? Asterysk, czyli gwiazdka, to symbol tajemnicy lub ukrytej wiedzy, która czeka na odkrycie. Znak nieskończoności symbolizuje z kolei czas, granice, zasady i naukę równowagi. Świat magicznych symboli, jakimi są sigile, jest niezwykle fascynujący. Ta praktyczna książka pomoże ci wykorzystać je w codziennym życiu, także w formie amuletów i talizmanów oraz rytuałów!

Przekonaj się, jak sigil może wpływać na ludzi, sytuacje lub twoje otoczenie

Czym jest magia sigili? Sigil to wyrzeźbiony, narysowany lub namalowany symbol, który według wierzeń ma magiczne właściwości. Magia to sztuka skupiania swojej woli lub intencji w celu wywołania określonych zmian. A biała magia sigili to tworzenie specyficznych symboli, aby wpływać na ludzi, sytuacje czy otoczenie. Jedną z podstawowych zalet symboli i znaków jest to, że upraszczają one złożone idee. Pojedynczy obraz może przedstawiać całą sytuację i być natychmiast zrozumiany przez tych, którzy są w to wtajemniczeni. Autorka tej książki nauczy cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o magicznych symbolach, jakimi są sigile. Dowiesz się nie tylko, jak stworzyć sigil, ale również tego, jak go aktywować. Poznasz znaczenie podstawowych symboli i sigili.

Sigil – włącz go do swojej magicznej praktyki!

Praca z sigilami nie jest trudna. Nie musisz być artystą ani rysownikiem, aby nauczyć się, jak tworzyć sigile i wykorzystywać je w codziennym życiu oraz magicznej praktyce. Żeby maksymalnie ułatwić ci rozpoczęcie twojej przygody z sigilami, Autorka przedstawiła obszerny zbiór znaków, kształtów i symboli, które będą podstawą twoich sigili. Poznasz też znaczenie każdego sigila. Jeśli chciałbyś włączyć je do swojej magicznej pracy, odkryjesz, jak działa magia sigili. I z pomocą Autorki, krok po kroku, nauczysz się tego, jak stworzyć sigile na każdą okazję, a także amulety i talizmany w formie sigila. Sigile biznesowe, uzdrawiające, płodności, przeciw lękowi, sigile dobrobytu – to tylko niektóre symbole, które już wkrótce będą pracowały dla ciebie.

Ta książka pokaże ci, jak stosować sigile w codziennym życiu

Ta praktyczna książka zawiera też szereg cennych porad i wskazówek, dzięki którym poznasz sposoby, jak możesz aktywować i stosować swoje sigile w życiu codziennym, a także w rytuałach. Autorka pokaże ci, jak projektować sigil, jakich używać przyborów i materiałów, porusza też w tej książce kwestie techniczne, które pomogą w przygotowywaniu twoich własnych sigili. Dowiesz się na przykład, że sigili nie tworzy się tylko na papierze, można przygotować także sigil wodny, w formie biżuterii, tatuażu, a nawet znikający sigil. Zainspiruj się pracami Autorki, które również prezentuje w tej książce, i wkrocz w fascynujący świat białej magii sigili!

Wykorzystaj potężną moc magicznych symboli

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ